Dodaj do ulubionych

Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i LGBT

03.07.21, 13:05
Rewolucja robiona była za pieniadze wielkiego kapitału i na rewolucji kapitał zarobił bo przecież trzeba było kupić maszyny krajów kapitalistycznych zeby tych robotnikow wyzwolić do pracy. Najbogatszy Żyd USA opłacał rewolucje, choć chciał tylko liberalną lutową, a tu mu Niemcy zrobili październikową do kompletu.

I to jest dokładnie ten sam schemat kolonizacyjny. Socjalizm obalali tak samo ( znaleźć grupę rewolucyjną , podburzyć niezadowolenie robotników) też po to zeby wielki biznes zarobił w swoich koloniach.

I tak samo robią z Białorusią i Rosją dziś. Zachód ładuje grubą kasę w rozne fundacje zeby znów znaleźć grupę niezadowoloną ktora odda Rosję w ręce zachodu. Kobiety się do tego dobrze nadają bo zawsze są przeciez niezadowolone, a na zachodzie mezczyzni tacy amerykanscy. Geje się doskonale nadają bo można na poczuciu winy gejów grać bo przecież większosc w naturlany sposob nie chce bić gejów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 13:09
   Przeciwstawiania złego Stalina i dobrego Lenina , który to rozpoczął i narobił najwiecej syfu wojną domową wynika tylko z tego ze Stalin chciał niezależności. Lenin nigdy nie chciał Rosji. Ich z Trockim interesowały Niemcy. CHcieli komunizmu w wersji luks, Rosji jak wszyscy Zydzi nienawidzili.

   Jeśli się wezmie grupy opozycyjne w naszej cześci europy dziwnym trafem i dziś Zydzi na szczycie.
  • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 13:12
   Ddlaczego to akurat angielski okręt był koło Krymu i naruszył przestrzeń a na pokładzie był dziennikarz BBC?

   Odpowiedz moze byc ciekawa.

   Dziwnym trafem znaleziono tajne dokumenty na przystanku ze to angielska prowokacja. Dlaczego ktos zostawia takie dokumenty? Wywiad amerykanski po nic. Widze dwie odpowiedzi. Albo mają rosyjskiego kreta. Albo ktoś z wywiadu zadziałał jak Snowden. Przestraszył się trzeciej wojny swiatowej
   • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 13:18
    Niemcy dziś nie chcą obalać Rosji Bo wiedzą ze ona dogada się z amerykanami, z amerykanami która dziś kontroluje Niemcy od czasu drugiej wojny światowej. Oni dotad chyba nie mają sztabu generalnego i są pod kuratelą. CHca dobrych stosunkow z Rosją.

    Wiec anglosasi stawiają kraje słowianskie przeciwko niemcom. Jako mur. I samo chcą wydoić rosje.

    DLatego aktywisci białoruscy na smyczy jankeskiej ciagle robią protesty w instytucjach europejskich. A europa nie chce się angazowac.
  • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 13:51
   Pewnie uznane to zostanie za paranoiczne, ale widze taka teorie spisku

   Akcja z aborcją zorganizowana jest przez wywiad amerykanski. Nasi politycy robią wszystko co chcą amerykanie wiec spokojnie mogli w szeregach pisu znaleźć się ich ludzie. Kaczynski ani kosciol nie miał w tym najmniejszego interesu. To jest juz na serio zagrozenie dla demografii polski alarmowe. W tym roku jest zapasc .

   Wiec o ile PIS wprowadzi tu wojska amerykanskie i zrobi sprawki zwiazane z miedzymorzem o tyle na LGBT i odszkodowania moze się nie zgodzić. WIec trzeba ozywić elektorat opozycyjny i specjalnie aborcje zaostrzyli zeby kobiety wyszły na ulice. Jak się patrzyło na transparenty to jakby je ktoś im rozdał i zreszta widziałem w tv jak zapytano dziewczyne co znaczy jej hasło i nie wiedziała.
  • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 14:08
   My już nigdy nie bedziemy mieć historycznie sytuacji jak w czasach gdy odzyskiwaliśmy niepodległość. Ze piechota i kawaleria wywalczy granice w chaosie rozpadu trzech cesarstw. 2 RP była panstwem tymczasowym pod względem siły i Piłsudzki mówił o tym od poczatku ze nadejdzie kolejna walka o niepodległość. I czy nam to się podoba czy nie STalin ustawił obecne nasze granice. I jeśli rosja upadnie znów będziemy państwem tymczasowym. Wolałbym zeby wczesniej był sojusz Rosji z Europą, Rosji ktora nie jest włapach jankesów. Tak będziemy w rownowadze.
   • dotera Re: Zachód już wyzwalał Rosję Leninem, wyzwoli i 03.07.21, 14:45
    Mówi się o przeklenstwie Polski polozonej między Rosją i Niemcami. Ale rozbiór w zasadzie Niemcy sami zrobili. Caryca to Niemka. Gdy Rosja rządzą Rosjanie czemu niby mają coś oddać zachodowi gdyby chciał coś od nas i czemu zachód miałby oddać nas Rosji gdyby ona chciała. Tu mają rynki zbytu. Wolę żeby dwa podmioty były silne. Bo jak tylko zaufany usa to pytanie. Kto się z nimi wzmocnił. Od Korei porażki i wycofanie usa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka