Dodaj do ulubionych

Gazeta pisze prawdę Rosji?

05.07.21, 13:22
next.gazeta.pl/next/7,151003,27289561,putina-skorumpowac-sie-nie-da-zrezygnuje-z-zachodnich-kont.html#s=BoxMMt1
Próbują Rosję przekupić, a ona jest niezależna heheh i to jej wielki grzech. Po prostu Rosja nie ma ochoty być kolejnym podbitym państwem przez neoliberalną elitę światową. Gdyby nie ciągła chęć podważenia jej suwerenności, a tam są ładowane gigantyczne pieniadze z usa na propagandę po prostu zajełaby się sobą. I sądzę ze już dawno by nie mieli Putina tylko innego prezydenta. Jak mieli wiecznie pijanego Jelcyna za prezydenta ktory zachodowi oddawał co miał Rosjanie dotąd wspominają piekło lat 90tych.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 13:26
   Prawda jest taka, że jeśli niezależna Rosja padnie, nie widzę już wcale polskiej niepodległości. Mieli wojnę słowianie południowi, mieli wschodni to i zachodnim zrobią. Zadnej z tych wojen nikt nie przewidywał. Tylko Rosja zacznie słabnąć zrobią nam tu wojne zz Rosją. A wtedy i Niemcy wezmą co swoje i może i Ukraincy uznają ze chcą więcej ziemi. Kazdy zrobi z nami co będzie chciał ku uciesze USA
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 13:36
    To jest tak zwana doktryna szokowa.

    Ukraincy mogli legalnie odsunąć Janukowicza od władzy za pół roku. Tylko pół roku. Czemu zrobiono zamach stanu? I poszli na wojne? Bo wszyscy się podporządkują nacjonalistom ze strachu i złamany naród się nie zbuntuje. I USA robi co chce obecnie na Ukrainie.

    Rosji też przecież nie przejmą jakimś słabym liberalnym prezydentem. Naród może nie chcieć Putina, ale chcą Rosji suwerennej. WIęc się wymyśli jakaś wojenkę. Przegrany naród połknie wszystko
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 13:40
   Prosze sobie spojrzeć na rząd Bidena. Bardzo ciekawy. Nie znalazłem w nim ani jednego amerykanina białego protestanta. Takie są oczywiste skutki agendy neoliberalnej. ZNiszczyć dotychczasowe tożsamości etniczne.

   I to samo chcą zrobić w Unii Europejskiej i Rosji. No tak juz ludzie mają ze chcieliby żyć w swoim kraju a nie być zarządzani przez siły zewnetrzne
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 13:48
    Rosja zaczeła obecnie politykę, która zbudowała wielkość zachodu. Państw narodowych. I ciekawe co z tego wyniknie. Miała upaść pod sankcjami, a tu okazuje się ze coraz nowocześniejsza broń. Czyzby zaczeła sprzątać degrengoladę społeczna jaką mamy od jakiegoś czasu? CIekawe badania. O ile pokolenie tzw Milenialsów całkowicie neguje Putina o tyle w najnowszym pokoleniu młodzieży rośnie poparcie delikatnie dla władzy.
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 13:56
   Zeby było jasne. Nie chce żadnego wstępowania Polski do jakiegos Zbiru co mi ktoś może chcieć zarzucić. CHce dobrych relacji Unii Europejskich z Rosją. I uważam ze w naszym interesie jest obecny porządek polityczny niż mamienie nas idiotyzmami miedzymorza. Zadna rewolucja kolorowa czy u arabów czy na wschodzie nie przyniosła nic dobrego im społeczeństwom.
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:02
    Zauważmy też ze tych rewolucjach kolorowych jest jeden scenariusz. Na potrzeby propagandy na zachód mówi się o checi liberalizowania się tych spoleczenstw i otwarcia na zachód. I na początku garstka przygłupiej studenterii może i pomacha chorągiewskami. I zaraz wchodzi naziolstwo. Banderowcy, ISIS. Stały scenariusz. W Egipcie nie było inaczej, zdaje się przykecono tam szybko srubkę i zapomniano o rewolcji.
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:14
   niech mi ktoś wyjaśni.

   Jeśli Rosja rzeczywiście chce wojny to po jaką cholerę trzymają swoją kasę w zachodnich bankach? Sami się gubicie w swojej przygłupiej propagandzie.

   To nie Rosja chce wojny tylko zrozumiała ze zachód jej chce zrobić wojnę, a nie traktować suwerennie. Chcą im tam zrobić kolejną kolorową rewolucje. I przestanie już trzymać kasę w zachodnich bankach. Putin zdaje się gromadzi mnóstwo złota. Podobnie jak Szwajcaria. Przygotował się skubany na ciezkie czasy kryzysu obecnego.
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:22
    Rosja jest zblatowana z Niemcami niemniej niż Polska. To znaczy może Lidlów nie maja nie wiem, ale fabryki niemieckie owszem. Z kim niby mają chcieć tu wojnę robić? O ten kawałek polskiej podłogi z rowem z wodą zwanym Wisłą? Oni takich wielkości nie zauważają u siebie nawet na mapie swojego kraju jak ja rozloza na stole. O Małopolskę i Podlhale będą walczyć bo po prostu same bogactwa. Jesli jest dla nas jakieś niebezpieczeństwo utraty granic niestety tylko ze strony niemieckiej choć akurat na dzień dzisiejszy na szczescie zerowe. Ale kto wie co za dwie dekady trzy? cały czas wszystko się zmienia
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:36
   Krym w żaden sposób nigdy nie był Ukraiński. DOstał się w łapy ukraińskie na skutek infantylnej polityki wrecz frajerskiej Gorbaczowa i Jelcyna. Putin miał oddać strategiczne miejscie na morzu gdzie trzymał swoją flotę amerykanom ot tak po prostu bo jakaś młodzież uznała ze wcześniej nie chciała się uczyć ukraińskiego ale teraz pouczy? I najbiedniejszy region Ukrainy narzuci swoją ideologię większości rosyjskojęzycznej?
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:40
    A jak tam reformy ukraińskie? Młodzież zagnana na wojnę albo na emigrację, dotąd nie odrobiono strat w PKB. A drogi im budują chińczycy którzy chcą tu wezeł transportowy czyli nadal nie zachód heh.
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:51
   Chciałem się odnieść też do wpisu jednej panienki z forum ze prawa człowieka sa wazniejsze niż suwerenność.

   Pierwsze pytanie jest retoryczne a druga kwestia będzie 100 procent merytoryczna.

   1) A co z prawami na Ukrainie ludności rosyjskojezczyznej którą ostatnio prezydent ich pochodzenia żydowskiego nie uznał za rdzeną ludność? CO było w czasie Majdanu z prawami ludzi na wschodzie gdy obalano ich prezydenta? Jakoś te rewolucje nie przez bułkę i bibułkę tylko jasno pokazują zawsze kto człowiekim drugiej kategorii.

   2) Jeśli agenda amerykańska uznała ze będzie wykorzystywać gejów i ideologię LGBT oraz ogólnie demoralizowanie młodziezy, zohydzanie im własnego narodu, rozszerzać swoje wpływy to działa to dobrze na prawa człowieka? Czy okazuje się ze wrecz odwrotnie geje którzy jeszcze w latach 90tych byli wszystkim obojętni i siedzieli se w swoich klubach, stali się obecnie wystawieni na przemoc. Jakoś za rządów amerykanów w Polsce aborcja się tylko zaostrza od roku 90tego. W zaden sposob przez 30 lat w drugą stronę. Bo te prawa mogą być wywalczone jeśli będą w obrębie narodu, a nie za ich pomocą narod rozwalać.
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 14:54
    W latach 60tcych 70tych kultura zachodnia widziała te prawa jako walkę w obrębie swojej społeczności.
    Pozniej raptem się okazało ze służa coraz wiekszej demoralizacji młodziezy, sprowadzania coraz wiecej imigrantów i obniżaniu standardu życia wszystkich oprócz tych którzy za ich pomocą uwalniają tylko korporacje od jakichkolwiek zobowiązań społecznych.
    • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 15:13
     Odpowiadając krótko. Prawa człowieka dziś zostały prowadzone do tego :

     1. Mamy najbogatrze korporacje świata więc mamy prawo robić co chcemy
     2. Z waszych dzieci zrobimy kurwy ze spranymi mozgami.
     3. Zabronimy wolności słowa bo obraża nsze uczucia i was anulujemy
     • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 15:41
      W Polsce mamy telewizję TVN całkowicie w rękach usa. Czy mamy tam programy kulturalne i problemach młodzieży z inną orientacja? Nie, mamy za to dużo przygłupich programów zerujących na agresji i kupczenia seksualnością w kolejnych reality show. Jurorzy nam pokazują jak traktować ubiegających się o pracę chamskimi komentarzami w talent showach. Pani Gesler pokaze nam jak traktować już zatrudnionych i mająych swoje firmy.

      Tak nam neoliberalizm wychowuje młodzież. Chciałem zauważyć jedną rzecz także. Wzrost najróżniejszych seriali amerykanskich, a takze rodzimych w których policjant, pracownik służb jest panem, a wszyscy są zli. DObry jest tylko szef korporacji bo zbawia świat, służby przymusu, reszta jest zła.
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 17:48
   Sprawa streszcza się do tego.

   W USA jest Trump, w Rosji jest Putin, w innych krajach nacjonalizmy rosną bo ludzie chcą pokojowego współistnienia narodów świata zachodniego które mają prawo do samostanowienia. I niech się rozwijają na swoich warunkach.

   A jest wielki kapitał,a raczej jego część bo pewna jego część też chce państw narodowych, która koniecznie chce zniszczyć wszelkie państwa narodowe i zbudować światowe nihilistyczne Karaiby pod ich zarządem.
   • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 20:41
    Mnie osobiście zrozumienia dla Putina, a może nie koniecznie Putina co tego ze ludzie go popieraja, nauczyła opozycja rosyjska.

    Był moment ze łykałem ich opowieści. Tylko coraz częściej coś nie grało. Coraz więcej kłamstw. Coraz więcej jakiejś zoologicznej nienawiści do własnego narodu.

    Tylko słuchając opozycji rosyjskiej zaczałem lepiej rozumieć jakie siły grają w naszej częsci świata. Tego co się dzieje w Polsce. Całkowicie podobne kalki.
    • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 20:54
     Propaganda globalizmu robi się już po prostu komiksowa. Jakby już nie musieli się kryć kim są i to co uznawane jest za teorie spisku po prostu wypływa w wersji czystej. Budda powiedział : prawda zawsze wypłynie.
     • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 21:03
      A może u najgorszych manipulatorów jest potrzeba godności chocby opartej na resentymencie i nie są w stanie ciągle maskować manipulacji. Zwłaszcza jeśli czują się silni. Nawte jesli działają nieetycznie w koncu nie chcą się kryć.
  • dotera Re: Gazeta pisze prawdę Rosji? 05.07.21, 23:58
   Moje ostatnie pytanie w tym temacie. Dlaczego dziś gazeta wycofuje się z tematu wojny. Dziś kiedy rosja rzeczywiście zwiększyła uzbrojenie, postawiła mocno na armię, która jest w gotowości wojennej. Raczej dziś powinna zwiększyć propagandę.

   Czy czasem nie dlatego? Bo nie podskakuje się silniejszemu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka