Dodaj do ulubionych

Zakaz dyskryminacji

08.07.21, 08:07
Ludziom się mówi ze przepis jest w ich interesie bo przecież nikt nie chciałby być odrzucony. Tylko w praktyce cały rynek, istota zycia jest procesem dyskryminacji i rywalizacji. Wiec kto nie może być dyskryminowany ostatecznie? DUzy podmiot ekonomiczny obcego pochodzenia. Natomiast gdyby spoleczność jakaś uznała ze go nie chce na swojej ziemi wtedy jest dyskryminująca.

COraz bardziej prawa człowieka rzekome sprowadzają się do tego, ze ludzie nie mają prawa tworzyć tożsmości grupowych bo przeciwko komuś i pachnie faszyzmem. Mają być wolnymi jednostkami. Ale jak będą dyskryminowane nawet to ich wina bo nierynkowe, albo nie stać ich na adwokata bo są tylko jednostkami słabymi.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Zakaz dyskryminacji 08.07.21, 08:11
      Prawa człowieka to prawa korporacji. Człowiek jest przecież wolny wystawiany na wszechogarniającą propagandę go ogłupiającą i wykorzeniającą bo przecież ma wybór wolny nawet do kupienia sobie narkotyków jak chce. A propaganda ci powie ze nie można krytykować mających władze bo mają uczucia które ranisz i trzeba cię anulować, a tak naprawdę to ty jesteś podmiotem z władzą bo masz białą skorę na przykład. CHociaż indiańskie dzieci zabijali nie słowianie, tylko ci którzy dziś mają wielkie korporacje
    • dotera Re: Zakaz dyskryminacji 08.07.21, 18:47
      Dzisiaj nie ma żadnej walki o prawa człowieka, konkretnego człowieka, tylko uzyteczni idioci walczą o swoją zaglade na rozkaz swoich panów. Świat wielkiego brata w którym słowa wywrocily swój sens.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka