Dodaj do ulubionych

Ugruntowanie cnót niewieścich

14.07.21, 10:02
Nie wiedziałem o co chodzi, ale tak pojawia się kilka razy to sprawdziłem.

To jest problem z polskim konserwatyzmem ze jest mało konserwatywny.

Owszem byłbym za klasycznym wychowaniem, a on oznacza wychowanie w duchu cnót różnorakich, a nie praniem sobie mózgów przyswajaniem milionów faktów "naukowych" o świecie.

Ale podstawową cechą jest męstwo. Panie Czarnek, dziewczynki będziesz wtłaczał pod swoją przykrótką miarę czy może raczej urośnie pan na tyle zeby sama kobieta uznała ze wybierze z panem całkiem tradycyjną rodzinę.
Bo wymaganie od kobiet jest mało męskie. Takie lewicowe jak w GW młodzi chłopiecy redaktorzy dawali nagłówki z radości : Ten rzad obalą kobiety.

Kobietami szczuje inna rasa, nie przystoi białemu konserwatywnemu mężczyznie heh
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Ugruntowanie cnót niewieścich 14.07.21, 10:10
   Bardziej konserwatywne i tradycyjne jest to ze Trump zarabia dużą kasę na młodszą żonę i rodzinę, a ta na wizycie w Arabii odmawia zakładania chusty na głowę, niż to ze Arab chce normami wymusić uległość na kobiecie pod swoją przykrótką miarę nie mając do tego zadnych atrybutów.

   Z drugiej strony postępowość lewicowych GW redaktorów cieszących się ze kobiety za nich zrobią pracę kończy się tym, ze pierwszy feministyczny rzad Szwecji idzie w chustach na głowie przed głową Iranu jak niewolnice na wystawie.
  • dotera Re: Ugruntowanie cnót niewieścich 14.07.21, 10:17
   W gruncie rzeczy cnoty niewieście były wtórne wobec cnot męsich w konserwatywnym świecie, a nie jego istotą.

   To raczej coś w duchu jak nastolatka maluje się na randkę i zakłada kusą spódnicę. Tak samo uczyły się innych skilów zeby znaleźć najbardziej męskiego męża.

   Zeby je wymusić na kobietach młodych po prostu trzeba męskich mężczyzn, a nie zmuszać je do czegoś.
  • dotera Re: Ugruntowanie cnót niewieścich 14.07.21, 10:48
   Feminizm nieraz podnosi kwestie ze konserwatyści chcą z nich zrobić uległe skromne panienki pod fantazje mezczyzn.

   Obejrzyjmy westerny amerykanskie, obejrzyjmy trylogię Sienkiewicza czy Krzyżaków. Konserwatywny swiat silnych mezczyzn i za kazdym razem widać fascynację silną kobietą, która umie bronić domu ze strzelbą, jezdzić konno, na bobry polować. Uległe kobiety u Sienkiewicza wrecz marnie kończą.

   Taki model uległej kobiety jest raczej w miłości dworskiej a salony to raczej coś co ukochała dziś lewica inteligencka.
   • dotera Re: Ugruntowanie cnót niewieścich 15.07.21, 14:28
    Lewica koślawo polityką poprawności politycznej i polityką tożsamości chce odtworzyć salonowe myślenie . I w salonie przecież kobieta rządzi czyli jak chce feminizm. A wiotkie eteryczne instagramowe influencerki z rybimu ustami przecież szukają konkretnego osobnika który zapewni zycie w salonie.

    Tak więc czy dla wspolczesnej prawicy uległa kobieta to takie wielkie halo? Raczej konkretna sztuka twardo stojąca na ziemi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka