Dodaj do ulubionych

Żakowski o dumnie Polaków z powodu

15.07.21, 07:17
Bycia w zachodnich strukturach.

Panie Żakowski, można wymieniać różne korzyści z bycia, najlepiej jak to są wprost interesy. ale jak propagandzista zaczyna opowiadać o dumie to sam prawdopodobnie wie ze interes mają tylko ci dla których szczeka. Dla innych duma. A niby czemu ktoś ma być dumny z przynależności lub nie przynależności. Dumni możemy być z własnych działań .

Właśnie to jest chorobą Polski. Bardzo śmiertelna wprost. Dumnie za wolność nasza i wasza. Polacy wyzwalali Holandię. czy Holender wyzwalal kiedykolwiek Polskę? Polacy wyzwalali Wiedeń? Czy Austria wyzwalala Polskę? Czy wychowała głównych nazioli. Nam wystarczy dać glaski po głowie i jak dziecko dumnie zrobimy wszystko dla innych. Inni mają w dupie innych bo dumę biorą ze swoich działań. My musimy od pochwały i przyzwolenia dumę brac
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Żakowski o dumnie Polaków z powodu 15.07.21, 07:21
   I jak się weźmie język ideologii polskich , polskiej propagandy ja ciągle widzę takie ustawianie nas w klęku. Tak sączy się niewolnicza mentalność do głów takimi drobnymi niepozorny tekstami. Kropelka po kropelki żeby Polak wiedział ze jeśli chce coś zrobić musi zapytać o pozwolenie.
   • dotera Re: Żakowski o dumnie Polaków z powodu 15.07.21, 07:36
    Tokarczuk dostała Nobla. No i na zdrowie. Mozna jek0j pogratulować. U nas posłowie chcieli z tej okazji jakąś uchwałę ogłosić. Polski sejm nie ma żadnej godności dumnej, bo mimo że wyżej jest w hierarchii dyplomatycznej sto razy niż jakaś zbierania szwedzkich dr nauk humanistycznych, oni chcą podziękować bo dostrzeżono Polskę. Pamiętaj Polaku bądź zewnatrzsterowny.


    Jakbym miał wymienić główne polskie wady to jest to malostkowosc i natarczywe pouczanie innych jak żyć. Malostkowosc wlasna nie była mi w życiu obca . Ale ta przedziwna polska natarczywosc zawsze mnie zdumiewala.
    Kiedyś jechałem sobie rowerem w tempie spacerowy przez miasto i jakiś facet z twarzą wygieta zgorzknieniem zaczął mnie pouczać ze nogę na pedale źle trzymam. Teatr absurdu. I już trzy razy słyszałem opinie obcokrajowców na ten temat. Jeden Amerykanin o Polaku ze kocha nauczać i powinien befrem zostać. W Kanadzie tez kobieta opowiadała jak przestać zachowywać się jak Polak i to wymieniła. Wczoraj Japonka opowiadała jak Polacy jej na sile wciska li jedzenie choć odmówiła w ramach gościnności. Skąd to jest? Ja myślę bo u nas jest dużo tresury ideologicznej żeby Polak na kolanach był, Polacy są tresowani i odreagowuja takim zachowaniem
  • dotera Re: Żakowski o dumnie Polaków z powodu 15.07.21, 10:05
   Nie chce zeby zagranica mnie lubiła. Nie chce tym bardziej brać od niej poczucia dumy. CHce zeby wiedziała ze musi się z nami liczyć. Wtedy polubi. Ja zyje w dziwnym kraju w ktorym politycy wprost bronią interesów innych krajów a swoj krytykują ciągłą pedagogiką wstydu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka