Dodaj do ulubionych

Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem

19.07.21, 08:49
www.youtube.com/watch?v=0Zvg_2y-CSY
feminizmtakwypaczenianie.wordpress.com/

Odeszła gdyż ma wątpliwości do do transpłciowości i polityki LGBT. I chce realizować interesy biologicznych kobiet.

A teraz mam taką zagadkę dla Wyborczyni Lewicy. DLaczego meżczyzni odeszli z lewicy? Może się okazało ze całkowicie z tych samych względów? Bo raptem wedle polityki tożsamości okazało się ze są głównym diabłem świata?

Ciekawy paradoks wspolczesnej lewicy. Jest zbudowana na polityce tożsamości, a ta wrecz już jak z podręcznika służb jest polityką dziel i rządź tak by z jednej strony wykrystalizować własny elektorat a z drugiej pokłócić rozne zagrażające tożsamości. Ale co jeśli prawem karmy te podziały właśnie są w obrębie samej lewicy coraz większe. Przecież nie tylko ta pani, ale najbardziej znane światowe feministki mają już dość LGBT a zwłaszcza ideii ze trans jest jedną z nich.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 08:55
   Starodawna lewica, zwłaszcza ta bardziej o rodowodzie pracy od podstaw a nie marksistowska ( bo ta jest zalążkiem polityki tożsamości, która jest jakby ekstraktem kulturowym bez bazy ekonomicznej) chciała niwelować rozne tożsamości w imię ogólnej godności ludzkiej. Współczesna wrecz odwrotnie już na poziomie gramatyki językowej chce potworzyć nowe.
  • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 09:00
   To ze kobiety zaczną mieć takie motywacje przewidziałem. Z prostego powodu. Chce się je w mariażu z LGBT władować w gruncie rzeczy w tradycyjną rolę kobiety matki. Transi wsadzani do ich ubikacji to jak dzieci jakby tam weszły z swoimi 2 letnimi dziećmi. Tyle tylko ze to mogą być 100 kilowe chłopy i są cudzymi dziećmi heh.
   • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 09:12
    Kwestia rowności i płci roznie się przeplata.

    Wezmy jeden aspekt. Elegancki bal. Z jednej strony mężczyzni. Z drugiej kobiety. I wszyscy mezczyzni ubrani w te same smokingi co podkreśla ich równość w godności. Z drugiej kobiety które żadna nie chce mieć takiej samej sukni jak inna i każda chce być królową balu.

    Teraz weźmy inny aspekt. Kobiety w miejscu pracy, ale raczej fabryka niższego statusu. Kobiety chetniej nastawione na rowność w swoim stadziei pracę grupową. Mezczyzni chcą rywalizować o wyższe stanowiska.

    I na tym roznym pojmowaniu rowności i roznorodności pwostają konflikty na lewicy, bo mogą całkiem inne rzeczy się kryć za tym. I dlatego też są przepływy między lewicą i prawicą. Bo roznice w obrebie jednej strony moga byc skorelowane z podobienstwami z druga
   • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 09:59
    Kiedyś manifestacje LGBT mocno eksponowały seksualność. Dziś chyba tylko weterani ruchu są poubierani w skąpe stroje. Natomiast widać dużo takiej młodzieży licealnej.

    Widzę dwa aspekty tego

    1) dobra strona jest taka, ze zaczeto eksponować rzeczywiste problemy czyli przemoc a ta najczestrza jest w grupach rowiesniczych.

    2) jest to jednak tez papierek lakmusowy. Wspolczesna lewica leci w upapianie, infantylizowanie, wzmacnianie infantylnego narcyzmu. DLatego dociera do najmlodszego elektoratu.
  • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 09:18
   Wspolczesna polityka lewicy wzięta z USA ma tylko jeden cel.

   Panowie mający władzę w korporacjach nie chcą zagrażających podmiotów duzych w postaci narodów bo tylko te im zostały , związki zawodowe padły. Panowie z korporacji chcą mieć dużo samotnych kobiet w których mogą przebierać jak Wilk z Wall street. Panowie z korporacji mają swoje resentymenty do mezczyzn z białej rasy i chcą zamienić ludność w karaiby.
   • dotera Re: Dlaczego Wyborczyni Lewicy odeszła z Razem 19.07.21, 09:23
    Demokraci wprost piszą teksty przeciwko dominacji białego mezczyzny ( jakby zmienić w nich biały mezczyzna na dokladnie kazdy inny podmiot bylaby mowa nienawisci) . Tylko co sprawdze korporacje kto w niej rzadzi to ja tam nie widze tych białych protestantów. Dziś w rzadzie USA nie ma ani jednego. Sądownictwo inne instytucje podobnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka