Dodaj do ulubionych

To nie Rosja ograła tylko USA

22.07.21, 15:55
next.gazeta.pl/next/7,151003,27354668,usa-i-niemcy-dogadaly-sie-ws-nord-stream-2-tego-niestety.html#s=BoxOpMT
Jak niby Rosja ograła? USA ograło Polskę.

Sprzedali Polsce swoje surowce, a teraz będą mieć monopol w Polsce na nie. Tak sobie Polacy wymyślili dywersyfikacje. Zdarzenia w ostatnich latach wskazują ze nas nie będzie na mapie szybciej niż nam się zdaje.

Usa najpierw straszy Rosją, wciska nam swoje surowce w imię dywersyfikacji, a jak podpisane umowy, pozwala na rurę bałtycką bo mają monopol teraz na Polskę.

SPodziewajmy się wojny niedługo ze wschodem, bo jest dużo broni do sprzedania Polakom.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: To nie Rosja ograła tylko USA 22.07.21, 15:58
   A czemu będzie wojna?

   Bo po wojnie na teren Polska Ukraina Białoruś USA zaproponują w imię ideałów wiecznego pokoju połączenie tych trzech państw pod własną kuratelą. Rosji dadzą Ukrainę za Dnieprem i analogiczną część Białorusi. Przy czym najmniej potrzebną mniejszością etniczną będą Polacy.
   • dotera Re: To nie Rosja ograła tylko USA 22.07.21, 16:10
    Jeśli się weźmie mądrości cywilizacji na temat polityki zagranicznej Polacy robią wszysto dokładnie odwrotnie.

    Robimy wszystko zeby zawsze nas z dwóch stron robili w chuja. I to my jako państwo słowiańskie najbardziej wysunięte na zachód najwiecej za to zapłacimy
   • dotera Re: To nie Rosja ograła tylko USA 22.07.21, 16:34
    Będzie się mamić tutejszych idiotów Lwowem i dworkami w Lidzie. Jak cieszyli się Polacy ze będą mieli kontrakty z Irakiem jak pojadą na wojnę.

    Ale po połączeniu trzech panstw sytuacja będzie wyglądać dokładnie jak w USA. W rządzie nie ma ani jednego białego protestanta. I u nas nie będzie Polaków, bo cały czas będzie propaganda, ze Polacy kolonizowali Ukraińców i Białorusinów i muszą się wyzwolić do rządzenia. Razem z gejami i kobietami oczywiście. Pani noblistka napisze książkę o wiecznej walce uciemiężonych chłopów z rusi, kobiet i gejów z polskim oprawcą kolonizatorem. I kazde dziecko będzie ją czytać w szkole.
  • dotera Re: To nie Rosja ograła tylko USA 22.07.21, 16:42
   Kiedy wzrosła potęga USA? Po drugiej wojnie światowej. Wzieli pod swoją kuratele Niemcy ale i praktycznie całą Europę zachodnią. I jaka wojna jest w ich interesie? Na naszym terenie i na terenach islamskich. Byle chiny nie połączyły się z Rosją i Europą zachodnią lądowo.
  • dotera Re: To nie Rosja ograła tylko USA 22.07.21, 20:33
   Ktoś się wpisał ze instytut studiów wschodnich należy zlikwidować, heh

   Takie wyobrażenie jakby tego typu instytucje to były rady mędrców z troską coś studiujacego. Niezależnie jakiej dziedziny dotyczą czy to ekologia czy prawa człowieka czy cokolwiek związanego z działaniem człowieka to pr-owe agencje propagandowe o charakterze politycznym. Nic więcej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka