Dodaj do ulubionych

Co drażni liberałów w suwerenności terytorialnej?

27.07.21, 09:20
W Rosji wprost liberałowie mówią ze Rosja powinna się rozpac. Syberię oddać Chinom lub usa.
U nas oficjalnie nie, ale na forum gw cały czas wpisujacy się podważają polskość ziem zachodnich.

Jaka to wyraża ich potrzebę to gadanie? Czy to tylko głęboki Resentyment do kraju którego są obywatelami? Czy coś więcej?

Bo amerykańscy politycy tez wprost dawali teksty o niesprawiedliwości ze Rosja ma tak olbrzymie bogactwa naturalne. Nie rozumiem czemu . Bo o ile jest niesprawiedliwością ze Usa wybiła indian żeby zdobyć zasobne ziemię, o tyle Rosjanie wyswobodzili się z poddanstwa ludom które wcześniej miały ziemię na wschodzie. O ile żadnego Indianin nie ma w żadnych kręgach władzy o tyle reprezentanci wschodnich nacji może i częściej niż czyści Rosjanie
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Co drażni liberałów w suwerenności terytorial 27.07.21, 09:24
   Nie sądzę wiec by Resentyment sam z siebie tu działał. Tylko to ze realizują agende usa na teren Polski Białorusi Ukrainy i przede wszystkim Rosji. Będą nas tu grillowac tak długo aż nie wybuchnie tu wojna. I zawsze znajdą się zdrajcy którzy powiedzą ze Polska be, a pod zachodnim butem rozkwitnie ta ziemia
   • dotera Re: Co drażni liberałów w suwerenności terytorial 27.07.21, 09:40
    Na Ukrainie się już udało. Bo jedyne uzasadnienie ze Putin to rozegrał widziałbym tylko w tym ze banderowcy wprost są przez niego sterowani. Nie wykluczalbym tego gdyby jednak nie fakt jak łatwo oddali amerykanom u siebie władze.

    U nas mówią liberałowie ze PiS jest sterowany z Moskwy. To po jaką cholerę podpisują wszelkie kontrakty z usa?

    Jaki jest scenariusz kolorowych rewolucji sterowanych z zachodu? Na pierwszy front idą liberałowie podważają władze w imię wspanialych wartości. . Po czym to ich jedyne zadanie. Zaraz przychodzi skrajna prawica. Isis, banderowcy.
  • dotera Re: Co drażni liberałów w suwerenności terytorial 27.07.21, 10:50
   Jeśli patrze na propagandę z różnych stron istotną jest dla mnie jedna kwestia. Na ile chce ona podważyć tożsamość narodu, spuścizny kulturowa. Na ile w każdą z tych kwestii wkładany jest kij w szprychy. Jeśli to widzę a w Polsce dziś widzę to z każdej strony na różne sposoby, jest to dla mnie papierek lakmusowy ze nas rozgrywają z zewnątrz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka