Dodaj do ulubionych

Pink chce zapłacić karę za Norwezki

28.07.21, 05:50
www.sport.pl/reczna/7,64983,27370535,pink-zaplaci-kare-za-norwezki-jestem-dumna-brawo-dla-was.html
O jaką łaskawa. Kara wynosi 150 euro na głowę. Dla feministek z najbogatrzego kraju świata które dopłaty mają do wszystkiego. I nie zdziwiłbym się jak wszystko jest ustawka, specjalnie dali strój bikini żeby było z czym walczyć. Pani milioner może za grosze stać się wielką wojowniczka sprawy kobiecej.


Pani Pink, a może chodzi o to ze Norwezki a Pani ma obsesję niesamowita jasnych blond włosów.

Kariera zaczęto od kontaktuz Four non blonds. Nazwa Pink tez dotyczy kwesti rasowych. Jasny blond całe życie farbowany. I odnośniki do niego w teledyskach.

Zresztą cały Hollywood w filmach ma obsesję Skandynawii,
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pink chce zapłacić karę za Norwezki 28.07.21, 06:10
   Trochę to takie po amerykańsku obciachowe.


   Jak idziesz walczyć nie idziesz po jałmużnę. Ale zawsze się znajdzie cwaniak żeby upupic walkę i się na niej ogrzać.

   Zresztą Skandynawowie tez to robią. Zapłacą trochę milionów z kapitału który dostali od Nobla i raptem wszystkie największe mózgi świata kłania się wdzięcznie przed ich królowa. Kto na tym zyskuje bardziej? Mają narzędzie do tworzenia swojego prestiżu i wpływania na politykę.

   Tego typu nagrody mają coś z korupcji. Ktoś tworzy dzieło swojego życia, walkę swojego życia a człowiek z kasa buduje na tym swój prestiż pokazując ze nadal jest wyżej w hierarchii a ty jesteś dzieckiem walczącym pod tytułem Mamo Mamo zobacz jaki jestem dzielny i mnie przytul
  • dotera Re: Pink chce zapłacić karę za Norwezki 28.07.21, 06:14
   Teraz brazylijski powinny wystąpić ze piłka plażowa to ich dziedzictwo kulturowe . Dycyplina w której dumna brazylijska kobieta może prezentować swoje ciało wyemancypowqna z brazylijskiego maczyzmu. I biała norweska purytanka chce skolonizowac jej wkład do kultury światowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka