Dodaj do ulubionych

Socjopaci są najlepszą terapia

29.07.21, 07:50
Była chyba tez taka książka Czego można nauczyć się od psychopatów. Chyba ja przeczytam bo nigdy nie dokończyłem.

Nie chodzi o to żeby byli wzorcem osobowości. Nawet bardziej filozoficzne zastanawiając się czemu na świecie w życiu jest zło doszedłem do wniosku ze to lekcja życia. Ale są jakby jego podstawa. Czy to też nie było zauważone w życiu Pi gdy padły słowa o kucharz ze był złym człowiekiem ale bez niego nie przetrwalibysmy pierwszych dni.

Oglądam takich osobników. I więcej mi uświadomił wad w chamski sposób w szybki sposób niż sam bym doszedł do tego dlugoletnia refleksja. Niesamowita empatią intelektualną. Ja jej nie mam, na odwrót mam emocjonalna.

Są jak podstawa, ściana której nie przejdziesz . Możesz się frustrowac będziesz chory z frustracji. Możesz zrozumieć ze świąt jest dobry nawet w tym wymiarze i się pogodzić poprawić do jego logiki.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Socjopaci są najlepszą terapia 29.07.21, 07:56
      N7e są wzorem ale są lekcja. I n7e chodzi mi o to ze negatywna lekcja. Całkowicie pozytywna.

To samo było w Locie nad kukulczym. Macmurphy odrazu był sklasyfikowany jako socjopata, ale narrator uznał ze tylko on może być właśnie Mesjaszem przez te cechy. Ma za gruby czerep żeby system go zmiazdzyl.
    • dotera Re: Socjopaci są najlepszą terapia 29.07.21, 08:01
      Współczesna kultura zanegowala to co reprezentują z zasady. Choć nie oszukujmy się na samym szczycie rządzą psychopaci. I społeczeństwa umierają w dekadencje. Bo to jak podcinanie sobie pdostawy. Korzenia brudnego w ziemi, bo chcemy tylko śliczne kwiaty. Szybko zeschna sie
    • dotera Re: Socjopaci są najlepszą terapia 29.07.21, 08:17
      Kobiety lubią socjopatow . Pomijając aspekt ten ze dobrze manipulują nimi, lubią bo szukają tej praktycznej bazy życia. Błąd ich tylko polega na tym ze wierzą ze socjopatow przebudza jak śpiąca królewna pocałunkiem. A to już tak nie działa. Raz ze socjopaci długo mają bonusy ze swoich cech, nie mają powodu zmiany. A dwa, tu juz bym pojechał filozoficzne, z punktu widzenia socjopatow kobieta okaże się iluzja.a baza nie lubi iluzji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka