Dodaj do ulubionych

Chciałem podziękować TVN

11.08.21, 14:45
Za Big Brothera i za to ze nasza rodaczka najszybciej dała ciała nago pod prysznicem w Europie

Za 40tki kontra 20tki w którym córka z matką rywalizuje o faceta.

Za niezwykle kulturalne programy z pogranicza reality show i telenoweli w tkorym upadek moralny ciągle penetruje swoje dalsze pokłady dna.

Za chamski język i maniery Magdy Gesler. Za to ze talent showy za przykładem Wojewódzkiego pokazały nam jak młodzież ma być ponizana przed pracodawcą z jury.

Chciałem podziekować za ich wkład w kulturę narodową. Za to ze młodzież wie ze sensem życia jest konsumpcja.

Chciałem podziekować TVN za fakty i Tomasza Lisa, który tak ładnie opisał swoich widzów.

www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk

Chciałem podziękować TVN ze jego amerykańskie pany wystawiły nam kandydata na prezydenta swojego konferansjera.

I za codziennie wieści co nowego w kulturze żydowskiej.

Za to wszystko pragnę podziękować.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Chciałem podziękować TVN 11.08.21, 15:07
      Nareszcie jest wolność. Nie to co komunistyczna telewizja w której puszczano "Daleko od szosy" o chłopaku ze wsi który usilnie chce awansować społecznie wbrew wszelkim trudnościom. Nareszcie w talent showach młodzież może śpiewać w języku angielskim, a nie przaśnie po polsku jak w komunistycznej zamordystycznej telewizji. Bardzo za to chciałbym podziękować. Za to ze mlodzież polska wie ze sukces może odnieść we wszystkim krajach europy i żyć szczęsliwie dzięki czemu oddamy ziemię bardziej postępowym narodom.
      • dotera Re: Chciałem podziękować TVN 11.08.21, 15:29
        W pierwszym komunistycznym filmie powojennym Zakazane piosenki pokazywano kłamliwie jak Niemiec chciał za pomocą muzyki rozrywkowej ogłupić naród polski. Teraz jednak na szczeście jest wolność. I wiemy ze wolność to seksualne reality show, bycie modelką( ale musisz być czarna, bo biała nie wygra) . I żarcie. Żarcie w teleturnieju, żarcie u Geslerowej, żarcie non stop. Obywatel nażarty jest mniej awanturujący się.
    • dotera Re: Chciałem podziękować TVN 11.08.21, 17:24
      Bez TVN-u będziemy mieć Białoruś. CHciałbym podziekować więc tvn za ciągłe seriale w którym łysi napakowani stróże porządku rozprawiają się z złymi ludzmi wszelakich srodowisk. Nareszcie ktoś robi porządek żeby nie było jak na Białorusi. I rzeczywistość pokazuje ze nasi policjanci działają wedle zachodnich standardów. Dzięki promocji seksu i agresji Polska może zostać Polską w cywilizowanej rodzinie wolnych narodów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka