Dodaj do ulubionych

Amerykanie powiedzieli ze TVN to

15.08.21, 22:35
ich największa inwestycja w Polsce.

heh. No to szaleńcze mamy zyski z ich inwestycji. Mają główną tubę propagandową w Polsce dla siebie. Po to zeby żyłować kolonię ile wlezie.

Przypadkiem obejrzałem film dawny z Costnerem Wysłannik Przyszłości.

Świat postapokaliptyczny. Jak z Mad Maxa. Gang Mężczyzn kontra kobiety dzieci i inne dobroduszki.

I mam takie pytanie. Gdzie występują takie gangi. Moim zdaniem tylko w jednej sytuacji. Gdy mężczyzni z danego terytorium zostają podbici w ten czy inny sposób i nastepuje ich demoralizacja w procesie napedzającej się zbrodni. Natomiast film to przedstawił jako walkę liberalizmu z toksyczną skrajną prawicą mężczyzn. A to już moim zdaniem manipulacja. I w tym filmie był nawet pokazany ślad tej manipulacji. Dobroduszkowie uwierzyli w idee którą przyniósł im Mesjasz oszukańczo i dał nadzieje.

To trwały trop kina hollywoodzkiego. Mesjasz w rajtuzach super bohatera, w zbroi gladiatora w dziesiątkach innych kostiumów. Łączy to jedno tło kulturowe. Nienawidzą tego ze mezczyzni z innej rasy już tu wczesniej mieli władze na terytorium które przybyli. I muszą się wyzwalać więc robią to jako bierno agresywni dobroduszkowie.

ale idea którą proponują jest właśnie bardzo przewrotna. Wyższa idea wobec której ludzie mają się ogniskować, a tak naprawdę jako użyteczni idioci mogą być kierowani przez każdego. Może dlatego mezczyzni z gangu tworzą oddolny gang terytorialny zeby nie być zewnetrznie sterowani? I znów pokazano ich jako mezczyzn w wieku średnim . a młodzi mezczyzni już po stronie dobroduszków. Jak rewolucja kulturalna. Mao z mlodzieżą.

ale dlaczego to mówie? Bo za Trumpa nie było jakoś wojny. Częściej ci dobroduszkowie chcą "wyzwalać" wszędzie świat co kończy się piekłem jeszcze gorszym po czasie. I jakoś ci dobroduszkowie z TVN sterują nami odgórnie z USA, a zli są mezczyzni na swoim terytorium. W USA już przecwiczono tę idee w ostatnich wyborach. Nie ma ani jednego białego protestanta w rządzie. WIadomo kto jest.

I tak zrobią u nas propagandą TVN.

Rozegrają nas Białorusinami, Ukraińcami, sprowadzanymi uchodźcami, zeby w Polsce nie było ani jednego Polaka w rzadach bo to toksyczna meskosc która krzywdzi kobiety, gejów uchodzców i młodość.

Tylko zapewniam wszystkich ze na szczycie dobrodszkow który nimi kieruje jest bardzo stary mezczyzna. I z jego klanu jest najwiecej oskarzen o molestowanie seksualne. I ona ma władze całkowicie niepodlegającą demokracji. Bo posła Kukiza może zaszczuć jak bedzie miał ochotę
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Amerykanie powiedzieli ze TVN to 15.08.21, 22:52
   Pozniej zasnałem. Obudziłem się i leciał czeski film. Kobieta oszukała miłego chłopca , chyba go wmanewrowała w przestestwo po to by na koniec stanąć po stronie swojego meza który ją bił.

   To jest ta sama manipulacja. Na tym zeruje cała lewicowa ideologia dobroduszków. Uwodzenie ludzi w jakiś sposób słabych zeby na ich kompleksach zyskać władzę lub przynajmniej się ogrzać tymczasowo, choć w rzeczywistości chce się starego porządku.
  • dotera Re: Amerykanie powiedzieli ze TVN to 15.08.21, 23:04
   Aczkolwiek film Costnera miał dwa plany. Coś jak w Zaginionej dziewczynie ( pomijam to ze film costnera jest kiepski) . co znaczy jedna płaszczyzna "marksistowsa" i rownoległa "psychologiczna" dotycząca związku. O mezczyznie który ma dojrzeć do bycia ojcem. I może tutaj dojdziemy do sedna. Jeśli zagra w grę w której musi się wyzwalać czy jest w stanie do tego dorosnąc? A jeśli nim zostanie czy nie okaze się ze jego interesy są jak najbardziej terytorialne, rodzina otoczenie spoleczne a nie abstrakcje ideologiczne. BUdowanie konkretnej siły swojej rasy jaką jest rodzina. I czy ci "toksyczni mezczyzni" nie to robią? tylko zostali podbici?
   • dotera Re: Amerykanie powiedzieli ze TVN to 15.08.21, 23:10
    Problemem podstawowym jest bowiem narcyzm. Nie to czy jesteś psychologicznie ustawiony bardziej jako dobroduszek czy jako "toksyczny mezczyzna". Tylko to ze jeden i drugi może mieć swój narcyzm, jak i może miec swoją prawdę. Moim zdaniem prawda sama się z czasem broni, ale to co ją maskuje to ideolodzy którzy podgrzewając resentymenty, dorabiając ideologię dbaja mocno zeby wygrywało kłamstwo narcyzmu u przeciwnika.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka