Dodaj do ulubionych

Cnoty chłopięce wedle liberalno-lewicowych

02.10.21, 11:48
Pani redaktor Wędzikowska opowiada, że w starych Bondach było mnostwo lekkiego traktowania kobiet przez Bonda, teraz na szczescie nikt sobie na to nie pozwoli. Musi być zakochanie. Ciekawe ze mezczyzn mają obowiązywać cnoty dokładnie odwrotnie niż niewiasty.

Prawica chce wymusić cnoty niewieście, Neoliberalizm zaś od pół wieku nic innego nie robi niż wymusza cnoty chłopięce. Jeszcze żeby to były klasyczna cnota męstwa. W żadnym razie. To ma być cnota ogniskowania się na rzekomych potrzebach kobiet. Co jest najlepszą gwarancją ze tacy ulegli mężczyzni ani do kobiet się nie będą nadawać ani do władzy gdyż będą ulegli jak współcześni.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Cnoty chłopięce wedle liberalno-lewicowych 02.10.21, 12:03
   Wspołczesna ideologia neoliberalizmu i lewicy zwana marksizmem kulturowym jest zwykłą manipulacją bierno agresywną w której przesuwa się granice tak zeby wyprodukować biernych ludzi, którzy jedyne co mają zrobić to respektować potrzeby tych na których wskażą media. NP. rzekomych uchodźców, którzy łamią prawo w kazdym względzie niepodlegając nawet pod status uchodźcy który ma prawo, ale do schronienia w kraju obok a nie do wybierania sobie kraju pobytu ze względów ekonomicznych
   • dotera Re: Cnoty chłopięce wedle liberalno-lewicowych 02.10.21, 12:11
    DLaczego dziś jest kwestia migracyjna? i dlaczego to się wiąże z tematem wątku?

    Zawsze były wojny. W złotym czasie dobrobytu zachodu po wojnie do którego aspirujemy również i nigdy nie było kwestii uchodźców. BYło jasne ze status taki dotyczy ludzi w namiotach którzy muszą tymczasowo się przenieść.

    Wszystko zmienił neoliberalizm. Który za główny problem widzi państwa narodowe i męską psychikę. Dwie siły które zagrażają interesom wszechwładzy kapitału. No bo może jakiś PIS wyskoczyć i chcieć własnych sędziów a nie europejskich itp itd etcetera. DLatego podejrzewam teraz nas testuja z tym nieszczesnym Turowem. Kwestia migracyjna jest czysto instrumentalna. CHcą demograficznie rozpuścić państwa narodowe dlatego jest ogólne meszanie ludów jak w starym testamencie gdzie wszyscy wędrowali. A co to ma do kobiet? Bo mężczyzni będą temu przeciwni, kobiety nie. Wiec trzeba męzczyzn złamać podporządkowując kobietom. Złamasy nie będą protestować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka