Dodaj do ulubionych

Uchodźcy z Iraku, a GW za wojną w Iraku i Syrii

02.10.21, 13:00
Gazeta Wyborcza popierała każdą wojnę jaką USA sobie wymyśliły nie wiadomo po co, na kłamliwych przesłankach ( to znaczy wiadomo, ze interes państw regionu jak Arabia i Izrael) . Wojny na których lekko zginął milion cywili. Wojny które wyprodukowały terroryzm islamski w Europie. Wojny które wyprodukowały masowy kryzys uchodźczy. Jest możliwość wojny GW jest za . I ci ludzie najwięcej moralizują, w każdym ich tekście obecnie jest ze coś jest niegodne, albo haniebne. Dwa ulubione słowa środowiska ich obecnie, jakby z rozpiski z centrali dostali nowe słówka. Szantażują nas moralnie buziami dzieci uchodźców. Gdyby nie te wojny żyłoby o wiele więcej ludzi w pokoju. To środowisko jest do cna zdemoralizowane a najwięcej odwołuje się do norm moralnych
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Uchodźcy z Iraku, a GW za wojną w Iraku i Syr 02.10.21, 13:03
   Proponuje takie hasełko

   pl.wikipedia.org/wiki/Neokonserwatyzm

   Proponuje zbadać skład etniczny ludzi z tego hasła. I ludzi z GW.

   Proponuje zbadać też czemu nazwiska które w polsce najwięcej obrażają żołnierzy mają pochodzenie ukraińskie. Kolejny ciekawy trop etniczny. DO głowy mi kiedyś nie przyszło jakmy jesteśmy tu rozgrywani przez ludzi o całkowicie innym tle etnicznym i przez ich resentymenty.
  • dotera Re: Uchodźcy z Iraku, a GW za wojną w Iraku i Syr 02.10.21, 13:39
   Mamy takie pojecia jak Neokonserwatyzm i Neoliberalizm. Bardzo symboliczna kwestia. Bo nijak one nie mają się ani do klasycznego liberalizmu jak i klasycznego konserwatyzmu, które są w zasadzie uważane przez tych ludzi za wroga. No prosze mi powiedzieć czemu GW tak się gryzie z Korwinem skoro obydwoje rzekomo jedyne czego chcą to wolny rynek. Istotne tutaj są dwie składowe tych haseł. Neo i człony kolejne. NEO i tu dochodzimy do sedna czyli do modernizmu i jego składowej marksizmu. Neokonserwatyzm to nic innego jak nowa wersja trockizmu. Wprost to są ci sami ludzie, którzy za młodu byli trockistami, a na starość określili neokonserwatystami. Ale dlaczego konserwatyzm? Bo zostały odwrócone bieguny. Już wiedzą ze lewica nie ma potencjału militarno rewolucyjnego w budowaniu kosmopolityzmu globalnego. Teraz chłopcu uderzą więc z prawej i z zachodu czyli z USa, tak jak kiedyś ze wschodu i z lewej. Po prosty wyjechali z Rosji i pojechali do USA. Tak jak kiedyś przyjechali do Polski z wschodu a teraz mają sojuszników na zachodzie.

   I tak jesteśmy rozgrywani przez USA. Konserwatywne wątki są przeznaczone do kontroli PIS. Natomiast neoliberalne lewicowe do kontroli PO . PIS będzie skupował broń. PO nam wprowadzi LGBT i spłaci roszczenia a także odda wszystko odpowiednim korporacjom.
   • dotera Re: Uchodźcy z Iraku, a GW za wojną w Iraku i Syr 02.10.21, 13:51
    W ostatnim tygodniu pan Michnik udzielał się na manifestacji przeciwko Łukaszence. A Pani Holand , zatrudniona w Holywood zgodnie z linią rodowodową atakowała polskich żołnierzy za to ze bronią granic.

    Ciekawe ze w tej białoruskiej rewolucji kolorowej nawet nie chce im się wymyślać pozorów świadczących o oddolności tej rewolucji. Spiewana była po białoruski piosenka Mury która była śpiewana w czasie Solidarności. Zresztą ta piosenka nie jest też polska tylko hiszpańska. Ot tak korporacja już stworzone produkty sprzedaje kolejnym rynkom zbytu i stary PR i reklamy daje na nowe tereny. W Ukrainie były reklamówki wzywające żeby się zaciągnąć które były jeden na jeden reklamówkami z USA. I żołnierze ukraińscy śpiewali piosenki wojskowe, amerykanskie śpiewane po ukraińsku. Oni nawet już nie kryją się. Wprost jadą z towarem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka