Dodaj do ulubionych

Czego boi się minister

04.10.21, 14:37
Już kilka lat temu była wygłaszana w Rosji opinia ze wojsko szykuje się do złamania zachodu. Nie tyle ze będzie wojna , ale ze zrobią taką presję na kraje nadbałtyckie ze te sobie uświadomią ze NATO nie działa. No i to się właśnie dzieje. Czyż ma być lepszy moment do tego niż sytuacja obecna gdy Biden wycofał się przegrany z Afganistanu i w USA jest obecnie postulowana całkowita fundamentalna rewizja polityki zagranicznej i ideologii USA.

NIestety będą nas grilować.

A trzeba było budować swoją siłę w milczeniu i nikt by do nas nie podskakiwał. ALe nie musimy kozaczyć chwaleni przez USA ze słusznie rozpoznajemy pozorność potęgi Rosji i nie boimy się angażować w UKrainę i Białoruś.

Nikt nas tutaj nie będzie bronił i Zachód nie ma żadnych argumentów. Niemcy mądre całkowicie nie mieszały się w awanture z Białorusią tylko chcą dobrych relacji z Rosja.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czego boi się minister 04.10.21, 14:49
      CIekawe jest też ze już nie tylko Europa zlewa sprawę Białorusi i Ukrainy, ale ponoć już i Ukraina nie jest chętnie widziana w USA.

      Więc jak w Zezowatym Szcześciu zostaliśmy we wrześniu przyłapani przez Niemców w mundurze podoficera o którym marzyliśmy i go przymierzyliśmy w momencie gdy każdy go zrzucał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka