Dodaj do ulubionych

Facebook : Nienawiść jest dobra

04.10.21, 20:06
next.gazeta.pl/next/7,151243,27646712,facebook-nie-moze-byc-dobry-bo-musi-zarabiac-byla-pracowniczka.html#s=BoxOpImg3
Byle oczywiście nie dotyczyła Żydów i Islamu.
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 09:22
    To zestawienie siedmiu grzechów jest istotne. Cały czas powtarzam ze jeśli weźmiesz wspołczesna ideologię to w zasadzie chodzi w tym o odwrócenie po kolei wszystkich przykazań dekalogu.

    Ale najciekawsze jest to ze dekalog jest zafałszowany. Czego oznaką jest końcówka dekalogu jakby jedno przykazanie było podzielone na dwa. Czemu? Zeby dobić do 10, bo usunięto drugie przykazanie. Te o obrazach do których nie można się modlić.

    Jeśli pisze o kwestii upubliczniania seksu właśnie mam na myśli tę kwestię obrazów. Obrazy. Podstawa zagubienia człowieka. Przecież dlatego jest mowa o : badz tu i teraz. Zeby wyzwolić się z obrazów zatruwających ci głowę i życiem rzeczywistością. Internet jest właśnie ekstraktem zła naszej świadomości. Ekstraktem Maji. Ekstraktem zasłony niewiedzy. Ekstraktem potęgowania Ego. I tym zajmują się portale internetowe. One z definicji tworzą zło. Wiedzą ze jesli obrazy nie będą o przemocy nienawiści seksie, nie będą molestować w celu szarpania emocjami znudzą się szybko. Ludzie będą korzystać z internetu tylko jak z narzędza potrzebnego do rzeczywistości czyli chwila dziennie a nie jak miejsca gdzie stają się niewolnikami.
  • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 08:39
   I tak tzw. lewica rozgrywa cały czas.

   Podsycają nienawiść i zawiść do pewnych grup które uważają za silniejsze, podgrzewają resentymenty tych ktorym daja licencje słabszych . Jednocześnie sami ustanawiają normy poprawności politycznej kogo krytykować nie można całkowicie. To znaczy nie można krytykować ich.

    • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 08:47
     A dlaczego Trump był nienawidzony?

     Z bardzo przedziwnych pozycji jak dla rzekomej lewicy.

     a) CHciał powrotu przemysłu z Chin do USA.
     b) Chciał izolacjonizmu i wycofania wojsk zza granicy.

     A moze nie takich dziwnych bo trockiści właśnie chcą permanentnej rewolucji i globalnego kapitalizmu.

     Ale najwazniejsze . Nienawidzony był bo po jego stronie staneła cała biała klas robotnicza. Zresztą nie tylko biali. I tu wychodzi prawda o leiwicy podstawowa. Zawsze w tym chodzi o kwestie etniczne. ROzpuscić spoiwa etniczne na danym terytorium, zeby wlasna grupa etniczna stała się dominująca.
     • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 08:57
      I po Trumpie mamy rząd w którym nie ma ani jednego białego protestanta w rzadzie. Grupy która rządziła nieustannie w USA od samych początków. Kennedy był tylko katolikiem , a biały jak śnieg, to go odstrzelono. Nie chodzi o to ze płacze po anglosasch, bo wolę Indian, ale mechanizmy są pouczające i widzę je w Polsce.
       • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 19:10
        Lewica reprodukuje się tylko w jednym miejscu. Uniwersytety ogłupiające i media przejmująca młodzież. Lewica zawsze szukała młodziezy bo tylko wie ze tam zdobędą elektorat. Mao i rewolucja kulturalna. Greta i strajk klimatyczny itd. DLatego tak bardzo chca wprowadzić LGBT do szkół i inne edukacje obyczajowe. Tylko ze o ile przejeli całe pokolenie beibibumersów, o tyle następne już się budzą. Byli wyborcy Obamy szturmują Capitol w obronie Trumpa. A następne pokolenie obudzi się jeszcze szybciej.

        Włochy, Francja - Nacjonaliści są w czubie jak nigdy. Brexit. Zwijająca się Ameryka.
         • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 19:20
          Pani oszalała. Pani rzekome prawa to sprzedawanie pani powietrza.

          Rynek sam z siebie dokonuje zmian, a politycy mówią ze te zmiany wywalczają. Tak jak komuniści mówili ze coś dają , choć rynek sam w sobie dawał jeszcze więcej. I tak samo jest w kwestiach obyczajowych.
           • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 19:34
            Pielegniarek nie ma dlatego bo rynek je właśnie niezwykle docenił. W Norwegii.

            To nie ma nic wspolnego z kobietami tylko ze sfera publiczną którą skutecznie osłabiano w Polsce od dekad. A z drugiej strony zachód nas w tym względzie po prostu wyzyskuje. Po co mają kształcić jak dostaną za darmo.
            • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 05.10.21, 19:42
             Pani tu wymieniła tylko kobiety.

             Ale mamy wojsko. A w wojsku które tak ciągle minister w mediach promuje pierwszy raz brakuje ludzie, jak zreszta we wszystkich służbach. Dotad było trudno się dostać do wojska , niemal po znajomości. W ostatnich latach brakuje ludzi
             • dotera Re: Facebook : Nienawiść jest dobra 06.10.21, 09:12
              W filmie Wilk z Wall Street jest scena sprzedaży długopisu. Rozbuchany jest olbrzymi pic działający na wyobraźnię, a chodzi tylko o to zeby gdy osobnik uznał ze ma podpisać umowę by zdobyć ten pic kupił długopis potrzebny do podpisu.

              I tak w gruncie rzeczy jest z marksizmem i kalkami myslenia ktore z niego wyrastają. Tam jest o robotnikach i postępie techniki o kobietach. Teraz jest o gejach i uchodźcach. Wszystkie cuda wianki obiecujące raj.

              A chodzi tylko o to by rozbić grupy etniczne w ramach internacjonalizmu by własna grupa etniczna mogła awansować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka