Dodaj do ulubionych

NYT o polskiej granicy

07.10.21, 11:29
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27658643,nyt-o-sytuacji-na-polskiej-granicy-opisuje-historie-kurda.html#s=BoxOpMT

Lzawe teksty o cierpieniu ludzkim

A tu ciekawy filmik. Ta pani zdaje się pracowała w NYT I przeniosła do Szwecji ze swoją agenda i opowiada ze rola Źydow jest transformacja europy w kierunku multi kulti.
m.youtube.com/watch?v=9iXh28LVZCg
W Polsce przy tym zamieszaniu na granicy juz chyba wszyscy Żydzi się uruchomili. Czy to sławni czy nie. Nawet w internecie wrzucam jakiś filmik prywatny i nazwisko odpowiednie to kręci.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: NYT o polskiej granicy 07.10.21, 11:32
      Nie ma żadnych kryzysów uchodźcZych. Jest cyniczna polityka odgornie której celem jest zniszczenie Europy narodów.

Po co jest parlament europejski z wysokimi pensjami ? Można na to spojrzeć jako formę korupcji. Ponadnarodowa przykrywką stwarzając iluzje demokracji bo są Ponadnarodowa podmioty ekonomiczne które chcą ponad narodowej władzy.
    • dotera Re: NYT o polskiej granicy 07.10.21, 11:58
      Możliwe ze pomyliłem coś ze w New York Times pracowała. Zapamiętałem bo kiedyś ja sprawdziłem w necie i chciałem zobaczyć jak wyglądała jako młoda. I coś było o tej gazecie i była osobą całkiem ładna nijak wyglądająca jak ta kobieta. Teraz by wyjasnialo czemu nijak.
    • dotera Re: NYT o polskiej granicy 07.10.21, 12:12
      Jeśli chce złamać prawo i być szmuglerem, przekraczać granice zielona to nie będę płakał ze to kogoś wina ze marzne na bagnach.

Może przypomnimy kto rozpętała wojnę w Iraku. Kto wsparł rewolucję w syrii konsekwencje Iraku. Usa które raz wspiera szyitow żeby obalali sunitow a później sunitow żeby obalali szyitow. I oni smia moralizowac .
    • dotera Re: NYT o polskiej granicy 07.10.21, 13:18
      Gazeta ma jakies zdumiewające przekonanie ze zdobędą elektorat przez zawstydzanie. Tym można podtrzymać resentymenty swojego jeśli będzie się walić w innych. Ale kto jest swój w kwestii uchodźców? Uchodźcy mają głosować na gazetę? PiS ma gwarantowana wygrana bo oni odplyneli. Szukają elektoratu który nie ma praw wyborczych na terenie Polski. Nie tylko w tej kwestii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka