Dodaj do ulubionych

Geniusz polityczny naszych elit

08.10.21, 14:33
Wyprowadzają Polskę z Unii.

Ale przy tym zrobią wszystko zeby mieć wrogów na wschodzie.

A nawet jak już myślą ze USA ich obroni to im chcą zamknąć "ich największą inwestycje w Polsce TVN".


--

"Najdzielniejsi z dzielnych, rządzeni przez najpodlejszych z podłych"- Winston Churchill o Polakach. "
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Geniusz polityczny naszych elit 08.10.21, 14:35
   Rosja zaś doskonale wie, że żadnego NATO nie ma i chce to udowodnić krajom nadbałtyckim i Polsce coraz większymi prowokacjami na granicy. Najpierw byli uchodźcy. Z czasem Białorusini przeładowywali broń. Teraz już strzelają z ślepej amunicji. Za ttydzień po prostu odstrzelą kogoś. Tak tylko zeby robiło wrażenie.
   • dotera Re: Geniusz polityczny naszych elit 08.10.21, 14:39
    Z chwilą gdy USA wycofało się z Afganistanu w atmosferze klęski , czyli teoretycznie wzmacnia swoje siły bo nie ma ich ulokowanych w Afganistanie, praktycznie okazało się, że Rosja idzie do ofensywy i Chiny idą do ofensywy. Pytanie brzmi czy USA takie słabe ze każdy to widzi, czy tamci już tacy silni. Jedno pewne ze USA już nie ma hegemonii militarnej.
  • dotera Re: Geniusz polityczny naszych elit 08.10.21, 19:48
   Polski nikt z Unii nie wyrzuci , jak i PIS nie wyprowadzi. Będziemy tylko obywatelami drugiej kategorii i się do tego przyzwyczaimy. Najlepsze jest to ze w zasadzie można tak we wspołczesnym świecie tkwić dowolnie długo z tego powodu ze przy idei globalnej migracji w zasadzie człowiek to żadna zmienna bo zawsze go można zmienić. Ktoś emigruje to ktoś przybędzie. I wcale elity z Polski nie wyjadą w proteście bo PIS nie będzie robił przeszkód gospodarczych i tylko tu swoje zarobią.
    • dotera Re: Geniusz polityczny naszych elit 08.10.21, 20:32
     W pewnym paradoksalnym ujęciu powiedziałbym , ze PIS robi do końca to co serwują nam liberałowie. Taki strajk włoski. Tak bardzo chcą osłabić tożsamość narodową, która jest składową demokracji, że PIS postanowił pójść o krok dalej i osłabiać instytuje państwowe chroniącą liberałów. No i kto je teraz będzie bronił? PIS na początku to dobrze zdjagnozował : nikogo to nie będzie obchodzić bo się usilnie starano zeby nikogo to nie obchodziło.
     • dotera Re: Geniusz polityczny naszych elit 08.10.21, 20:37
      W USA widzę coś podobnego. Tak bardzo starano się osłabić amerykańskie społeczeństwo i jego tożsamość zeby przejąć nad nim władzę, że raptem może się okazać ze nie ma ludzi do armii odpowiednich którzy będą potrafili wygrać wojnę , nie ma ludzi do polityki którzy są coraz bardziej infantylni . Zostały dzieci z dużymi zabawkami które niedługo nie wiadomo czy nawet uruchomić będą umieli, bo już coraz więcej nie działa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka