Dodaj do ulubionych

Jednostronne "wyzwolenie kobiet i dzieci "przez GW

08.10.21, 15:13
kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,27663139,nowy-zarzut-dla-romana-polanskiego-chodzi-o-znieslawienie-aktorki.html#do_w=54&do_v=276&do_st=RS&do_sid=644&do_t=15&do_g=5&do_s=A&do_a=644&s=BoxRozImg6
Jak są wpisy o pedofili księży to wspaniale.

Ale jak jest o rodakach jak Polański czy Woody Allen to raptem o kobietach piszą bardzo nieładnie, nawet tych nieletnich.

Ciekawe też ze dotąd nikt nie rozliczył gwiazd rocka które w latach 70tych prowadzały się z stadami nastolatek i to tych wczesnych . Przecież całe te pretesje me too i odtwarzanie norm konserwatywnych w etyce seksualnej przez feminizm to pokłosie SEX DRUGS I ROCK 'N ROLL
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Jednostronne "wyzwolenie kobiet i dzieci "prz 09.10.21, 02:16
   Ciekawe jest też to ze zdaje się nasi starsi bracia w wierze nie zamierzają składać broni do końca.

   Kiedyś wszyscy bronili Polańskiego bo do wiadomości dawano mocno okrojona info połączone jeszcze z fala bzdur o rewolucji seksualnej. Nigdy nie podano info ze on wprost ja zgwałcił, nie tylko wykorzystał ze względu na wiek.

   Ale pizniej był moment gdy ludzie zrozumieli co zaszło. I był hejt na Polańskiego. Także ze strony aktorek które go broniły wcześniej. Kate Winslet zmieniła wersje.

   I dziś znów sami obrońcy, z nienawiścią do kobiet.
  • dotera Re: Jednostronne "wyzwolenie kobiet i dzieci "prz 09.10.21, 08:08
   Przecież nie jest tak ze w wątku o Polański raptem inni mężczyźni się wpisują niż w innych wątkach hejtujacy ch PiS, baaaa nawet mizoginie i feministki zapewniaja o poparciu

   A ja powiem więcej. Oni nienawidzą kobiety bo wyznają właśnie liberalny światopogląd. I podejrzewam tez ze z tego powodu hejtowana Sanah przez nich była.

   Liberałowie mówią ze nie ma darmowych objadow. Ale jednoczesnie chcą wierzyć że jest darmowy sex.tzn sprowadza sex do relacji na rynku, chwilowej transakcji i jeszcze chcą żeby był za darmo. Ba jeszcze do tego dorzuca ze to sex jest miejscem potwierdzenia męskości. Nie hart zyciowy, duma wojownika, tylko sex. Np idea wielu partnerów według nich świadczy o potwierdzeniu męskości a bardziej jest o niezdolności do związku i niskiej a nie dużej potencji. Najwyższa potencję mają nastolatki i się zakochują w jednej osobie.

   I kobiety które rządzą sfera seksualna w pewnym momencie mszcza się za takie relacje. No coz nie ma darmowych objadow, to element relacji płciowej. Zemsta kobiet za porzucenie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka