Dodaj do ulubionych

Japonia jest wyspa

10.10.21, 23:20
m.youtube.com/watch?v=KSRo6acc1H8&t=4s
A Polska wręcz przeciwnie. Dekadencja z drugiej strony powinna wiec z tego samego powodu rozłożyć wiec Japonię w stanie czystym, a tego nie zrobiła. Nas natomiast każdy mógł atakować rozgrywać wewnętrznie od zawsze. Polska jest terytorium z jedną z większych ilości wojen na swoim terenie.

Ciekawie się słucha , daje materiały interesujące tylko nigdy nie wiem do czego zmierza. Oprócz tego że jest przekonanie dekadencji,
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Japonia jest wyspa 10.10.21, 23:32
      Społeczeństwa są skłocone bo się je skloca q nie Bo odeszły od dyscypliny czasu wojny. Mozna dawać najróżniejsze państwa sprzeczne pod tym względem. Moim zdaniem propaganda jest czynnikiem decydującym, ktoś coś narzuca a nie jakieś procesy wewnątrz społeczne.
      • dotera Re: Japonia jest wyspa 10.10.21, 23:38
        Ogólnie nie wierze w bajki socjologiczne. Nigdy nic się nie zgadza socjologom a są przekonani ze są najmadrzejsi nieustannie. Ktoś rządzi ktoś narzuca reguły ktoś daje ideologię. Praca konkretnych ludzi a nie procesy spoleczne
        • dotera Re: Japonia jest wyspa 10.10.21, 23:45
          Kiedyś nazywało się to spór o to czy rządzi wybitna jednostka czy masy.

Za jednostka był poważny niemiec który chciał zrozumieć świat. . Za masami pan Marks rodziny nie umiał utrzymać, macil we lbach i wszystko się skompromitowalo. I choć Marks tez nie lubił socjologii to przecież też ja wyrażał ze swym przekonaniem o naukowosci. Nauka to fizyka. A dziedzina ludzka to sfera wolności a nie nauka.
          • dotera Re: Japonia jest wyspa 10.10.21, 23:49
            To też jest przykład przejmowania władzy . Ktoś chciał odciągnąć od religii to wymyślił im swoją. Naukowa. I są eksperci jak kaznodzieje którzy tylko i wyłącznie wciskają ideologię , ale trzeba im wierzyć bardziej niż klechom bo są naukowi jak ci którzy produkują samochody.
            • dotera Re: Japonia jest wyspa 10.10.21, 23:58
              A propos produkcji samochodów. Oglądałem program o Edisonie. Amerykański. Zachwyty nad geniuszem. I napomkneli o Fordzie. Jego pracowniku. I padało określenie nieslawny pan Ford.

Tak słucham, o co im chodzi, przecież ten człowiek jest twórcą samochodu popularnego, systemy produkcji. I po pewnym momencie skojarzylem.

Tak nam właśnie piszą historie od nowa nowe grupy ze swoimi resentymentami.

O panu Heglu i w zasadzie o dowolnym nazwisku wybitnym zachodu wedle tej logiki będzie się mówić nieslawny pan Hegel. Tak jak pomniki kolejne się obala w usą obecnie. Bo dokładnie chyba każdy się ustosunkować do tej grupy w swoich pismach
              • dotera Re: Japonia jest wyspa 11.10.21, 00:13
                Zaciekawiła mnie ta kwestia rozwoju elektryczności. Nagłego rozjasnienia nocy. Jak to wpłynęło na mózgi kolejnych pokoleń. Nie przypuszczam by na lepsze. 20 wiek przyniósł okropienstwa. I ewidentny upadek ducha ludzkiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka