Dodaj do ulubionych

Pobicie w Moskwie a Europa

11.10.21, 09:16
m.youtube.com/watch?v=-Y51Lel0_Do
Jak zwykle pobity został Rosjanin, a bijący mi byli ludzie z Kaukazu. Dobry chłopak, wstawił się za kobieta, medal dostanie, a dagestancow zaraz się wyciągnie z więzienia bo ojczyzna potrzebuje w wojsku dziarskich islamistów. I to samo jest w europie. Jeszcze nie słyszałem żeby biały wygrał walkę z nozownikiem itd. Ale cały czas mi się pokazuje biednych chłopców na granicy zmarznietych.

Efekty będą takie ze mili chłopcy z północy znów będą musieli wrócić do gangster. Bandy podwórko we tworzyć itd jak w dawnych czasach. Zapewnia to empatyczni aktywiści z lewicy.
Obserwuj wątek
      • dotera Re: Pobicie w Moskwie a Europa 11.10.21, 09:31
        Oby się tylko nie zdziwili ci którzy chcą masowa imigracja zerwać więzi etniczne, że właśnie one zaczną się tworzyć na najbardziej prymitywnych poziomach. I może to się znów przeciwko nim odwrócić.
      • dotera Re: Pobicie w Moskwie a Europa 11.10.21, 09:39
        Ostatnio pomyślałem ze najciekawszym pokoleniem aktorskim było te aktorów Janosika. Później coraz słabiej. Te z Wilhelmim. To było też dość dzikie pokolenie. Połowa młodzieży z nich nigdzie się nie uczyła. Żyła ulica. Wiec może tak trzeba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka