Dodaj do ulubionych

Polacy chcą Unii, ale nie chcą imigrantów

11.10.21, 15:16


Jedna strona koniecznie chce nas wyprowadzić z Unii, druga koniecznie chce nam otworzyć granicę.

I o ile PIS nie wyprowadzi nas z Unii, choc ograniczy nasze zyski z niej, o tyle bądźmy pewni ze nowa władza otworzy granice.

Czy ta opozycja ma jakiś w sobie zamontowany program autodestrukcyjny? Tak bardzo agenda wlasnej mniejszości etnicznej jest dla niej istotna ze zaslepia wszystko?

Juz widze to samo co z aborcją. Mogli zyskać na aborcji, z czasem PIS odbił. Mogą zyskać na chęci pozostania w Unii, muszą to rozwalić za wszelką cenę. Spójrzcie na akcje swojej firmy na giełdzie. Czy to panika? czy to ostatnia chec rzutu na tasme?
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Polacy chcą Unii, ale nie chcą imigrantów 11.10.21, 15:19
   Moralizują o piekle wojny Ci , którzy za każdą wojną w Iraku i Syrii gardłowali.

   Pamiętam teksty pana Kołakowskiego który nie omieszkał przed śmiercią poraz kolejny zrobić z siebie użytecznego idioty gdy jednocześnie rozliczał się z młodości w staliniźmie i konieczności inwazji w Iraku. W tym samym czasie Jeziorański mówił ze nie musimy popierać Amerykanów bo nie mamy żadnych interesów w tym regionie.
  • dotera Re: Polacy chcą Unii, ale nie chcą imigrantów 11.10.21, 15:44
   Nie wiem skąd przekonanie ze Polacy chcą rewolucji lewicowej w duchu Lapertowa na radiowozie krzycząca Wypierdalać, lub radosne multi kulti, jeśli na protestach za Unią widać glównie starsze osoby. Tak można ogłupiać część młodzieży w Szwecji, która ma bogatych rodziców, zamknięte osiedla i żyje polerowaniem super ego myślac o sobie jak o matce Teresie, pozwalając łaskawie imigrantom kopać w kanalizacji i podawać kebaby.
  • dotera Re: Polacy chcą Unii, ale nie chcą imigrantów 12.10.21, 11:31
   Ciekawe zjawisko na stronie gazety. Wczoraj olbrzymie nagłówki o uchodzcach, ale spotkały się z negatywnym hejtem. Później nagle znikły i pojawił się mały artykuł ze to Pis przyjmuje najwięcej imigrantów. Czyli Ukraińców.
   Czyżby skapowali się ze ich czytelnicy to owszem idioci ale nie bezgraniczni.
   Swoją droga jak pis dawał te same dane ze Polacy przyjmują imigrantów gw się śmiała bo Ukraińcy to nie uchodźcy tylko sąsiedzi. Co by nie mówić uciekają od wojny do najbliższego kraju obok. Gazeta zawsze wykręcajac kota ogonem, oni nie umieją po prostu szczerze wykładać swojego stanowiska, bo go nie mają. Mają wytyczne z centrali do utrzymania władzy nad Polakami. Piszą jqk partia władzy nie jak grupa z jakimiś ideami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka