Dodaj do ulubionych

DLaczego lewica zrobiła się psychotyczna?

16.10.21, 11:11
Z kulturą anulowania, szantaży emocjonalnych, ciągłym obwinianiem kogoś, piętnowania. Narcystyczna.

Kilka dekad temu było mówione o wrażliwości społecznej.

Myślę ze po prostu wróciła do swoich korzeni, do tego czym była na wstępie. Projekt komunistyczny do rozsadzania władzy w krajach wschodnich przez zachód. Dziś to robi za pomocą kolorowych rewolucji. Ale to ten sam projekt.

Zaś po środku po prostu była bieda ludzka i awans spoleczny ale to nie było ścisle związane z lewicą tylko przypadkowo lewica się do tego dopisała.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: DLaczego lewica zrobiła się psychotyczna? 16.10.21, 11:37
   Np. ciekawiło mnie od jakiegoś czas dlaczego jest idea zrzucenia PRZEZ OPOZYCJE odpowiedzialności na służby mundurowe a nie na PIS, który nimi rządzi. To było w kilku miejsach agresywne. Myślałem ze może k...a k...e łba nie urwie. Ale to nie o to chodzi. Oni muszą osłabić gdzie się da państwo polskie , taka jest ich taktyka działania. Taka instrukcja z centrali.
   • dotera Re: DLaczego lewica zrobiła się psychotyczna? 16.10.21, 11:42
    Sytuacja Polski jest obecnie o wiele gorsza niż chcemy o tym myśleć. Jesteśmy rozgrywani wzorcowo i robimy wszystko wbrew naszym interesom. Ta kwestia z wojną Łukaszenki na granicy to klasyczny tego przypadek. Sami do tego doprowadziliśmy. NIe mamy żadnych sojuszników, za to jak sądzę oficerów prowadzących z obcych wywiadów na pęczki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka