Dodaj do ulubionych

Demokraci mogą się przeliczyć na wojnie z Trumpem

19.10.21, 13:44
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27705356,usa-donald-trump-chce-zablokowac-przeslanie-komisji-kongresu.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&s=BoxNewsImgLink
Szybko tracą poparcie. Tak jak przewidywałem. Jeśli będą chcieli grilować Trumpa mogą się zdziwić. WOjna kulturowa którą rozpętali może im dać władzę, ale też z definicji władzę chwiejną. Z społeczeństwem skrajnie podzielonym. Sądzę ze stracą prezydenta po pierwszej kadencji jak Trump. Demokraci robią ideologicznie coś na kształt quasi rewolucji totalnej. Tylko ze rewolucja może się udać tylko gdy sterroryzuje się przemocą drugą połowę społeczeństwa. Nie wystarczy monopol informacji kultura anulowania i terror poprawności politycznej. A przecież rozczarowanie rewolucją będziei już to widać w sondażach.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Demokraci mogą się przeliczyć na wojnie z Tru 19.10.21, 13:55
   To co dzisiaj mamy w polityce z lewej to czyste kalki rewolucyjne tyle ze rozmiekczone do poziomy szantazy emocjonalnych a nie realnej przemocy. Wiec jak sadze wystarczy patrzec na to zjawisko tak jak na historyczne rewolucje jakie miały miejsce. Tylko oczywiście w rozmiekczeniu. Tak jak szturm na kapitol jako kontrewolucja była farsą na niby, tak wszystko jest na poziomie farsy. ale logika ta sama
   • dotera Re: Demokraci mogą się przeliczyć na wojnie z Tru 19.10.21, 14:15
    Współcześnie jak spojrzę na rozne manifestacje mam wrażenie teatru. Z obydwu stron. Teatrem była rewolucja BLM, teatrem szturm na kapitol. Teatrem antycovid. Może tylko w przypadku zoltych kamizelek nie miałem poczucia ze ktoś tym od góry steruje. Ale w innych przypadkach jakbym widział odgrywane sceny z filmu. BLM z jokkera, antycovid w USA Simsonowie, szturm na kapitol ci faceci lezacy w sali parlamentarnej jakby odgrywali scenny rannych zolnierzy z filmów holywoodzkich.
  • dotera Re: Demokraci mogą się przeliczyć na wojnie z Tru 19.10.21, 14:42
   Lewica dziś zabija zachód.

   Zabija bo zrobiła coś trującego dla liberalizmu. To są zresztą kalki marksistowskie. Uznała się za tradycję liberalną, a liberalizm chciała właśnie zmniejszać roznice tozsamosciowe miedzy ludzmi, podczas gdy lewica ciągle chce prowadzić absurdalną politykę tożsamości , która skłóca społeczeństwa na maksa. Bo na maksa uznała ze wartości które przypisujemy pierwiastkowi męskiemu są złe z natury. I dlatego zachód skłócony zaczyna umierać demograficznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka