Dodaj do ulubionych

Cnoty niewiescie w praktyce

20.10.21, 11:52
www.o2.pl/informacje/efekt-czarnka-na-pomorzu-w-szkolach-obowiazuja-juz-cnoty-niewiescie-6695761525639776a?amp=1
Panie ministrze czy mógłby Pan nie seksualizowac ciał dziewcząt z podstawówki?

Problemem naszej cywilizacji nie jest to ze kobiety noszą krótkie spódnice, BO JUŻ SAME OD DEKAD ICH NIE NOSZĄ TYLKO SPODNIE. Wiec raczej bym się zapytał czemu kobiety masowo zaczęły nosić spodnie i jaki za tym się kryje problem. I tu jest problem masowego kupczenia seksualnością w mediach. To nie musi nawet chodzić ze pokażą gola kobietę. Może być ubrana w worek. Tylko o obsesję seksu wprowadzona w kulturę.

Moim zdaniem dziś moda idzie dokładnie w stronę aseksualna. Proszę spojrzeć nawet na parady gejów. Widziałem jedna. Obsesję nagości mieli 50 latkowie. Reszta to młodzież ubrana zwyczajnie. Czasy same się zmieniły.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 12:00
   Gdybym ja bym chciał zrobić coś radykalnie konserwatywnego to raczej skończył z koedukacja. Dziś to nie przejdzie, musiałaby chyba wojna najpierw wybuchnąć. Ale coś podejrzewam ze chłopcy by szybciej dorośli, dziewczynki jeszcze lepiej uczyły, od kilku dekad jest wzrost agresji dziewcząt w szkołach, więcej już niż chłopców. . Byłoby mniej sporów płciowych które dziś zawladnely kultura.
  • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 12:11
   Jest to tak idiotyczne. Sportsmenki z Norwegii same chcą dłuższych spodenek. Gimnastyczne same chcą pełnych kostiumów. Wy sami Pokazuje cie ze jesteście problemem. Czysta projekcja. Zresztą osobiście pamiętam z młodości ze dziewczęta w krótkich spodnicach wyglądały wówczas skromniej niż dziś w spodniach ale z tona tapety na twarzy.
  • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 12:24
   Jakie to ma znaczenie ze w telewizji pokażą parę w łóżku po 22 jeśli całą telewizję w ciagu dniazawladnely programy nowego typu takich na pół seriali na pół reality. I tam cały czas...mój chłopak sypia z moja matka, corka zdradza chłopaka z sześcioma itd itd. Jedynym motywem zastępczym jest propaganda ze łysy osilki stoją na straży porządku a wszystkie grupy społeczne są złe. A najbardziej mężczyźni z długimi włosami. Każdy złoczyńca ma długie włosy.
   • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 12:34
    To jest planowe. Zaczęło się dokładnie w 21 wieku. Wtedy był pierwszy Big broker wpuszczony. I raptem proszę się przyjrzeć jak zmieniły się media. Juz nie ma mediów z kulturą narodowa. Są praktycznie same globalne formaty. Talent show wszędzie te same. Gdzie pokazuje się jak szef ma poniżać chcącego coś osiągnąć w selekcji. Kolejne coraz bardziej wulgarne reality show. I żarcie. Żarcie . Żarcie. Nazryj się , napakuj mozgownice wulgarna seksualnością , pokrytykuj spiewaka i jesteś nowoczesny.
    • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 12:42
     Tak samo jak teledyski. Miesiąc temu oglądałem więcej telewizję muzyczna. Było chyba sześć polskie i zagraniczne w którym jest biała kobieta z czarnym kochankiem. Bialych chłopaków to już chyba nie ma, pozdychali z muzyką rockowa.


     Gdyby otworzono archiwa kilku krajów zachodu sądzę że byśmy się dowiedzieli ze kultura skończyła się w czasach pozytywizmu. Od modernizmu jest tylko radosna twórczość sztabów wywiadu które oglupiaja społeczeństwa i tworzą prądy kulturowe, filozoficzne, mody wzorce estetyczne. Operatorzy bydla
   • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 13:15
    Ja te programy znam z pstrykania czasem pilotem, nie mogę na nie patrzeć na poziomie fizjologicznym.

    I proszę mi powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo. Dwa razy w przełomie roku wyświetliło mi ta sama scenę, narrację. Ale było inaczej. Zapamiętałem inna scenografię aktorów. Ale dosłownie reszta jakby dublerzy byli. Nawet grali tak samo.

    Chyba dwie polskie telewizje kupiły z zachodu ten sam kretynski format który może napisać każdy idiota. I od nowa nakręciły niezaleznie My żyjemy w koloni.
  • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 19:30
   Jeszcze w sprawie koedukacji.

   Tak jak kiedyś postępowe kobiety usilnie się rozbierały tak okazało się ze ich córki już nie mają ochoty na plaże nudystów i sukienki mini.

   I co widzimy w sprawie koedukacji? Lewica amerykańska postuluje Safe zone. Strefę wolną od białych mezczyzn heh. Rozne miasta europejskie miały pomysły by dodawać wagony w metrze tylko dla kobiet.

   Ciekawi mnie jedna kwestia w tej sprawie. Czy to po prostu reagowanie na doswiadczenia. Czy lewica która wiadomo ze jest całkowicie sterowana do skłocenia spoleczenstwa bedzie tak właśnie mącić. Raz chcemy wyzwalać seksualnie, po chwili chcemy tropić molestowanie. Raz chcemy bikini, po chwili chcemy długie spodenki dla gimnastyczek. I tak w nieskończoność byle ludzi nauczyć ze seks musi być problemem.
   • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 19:35
    Wspolczesna wyzwolona rzekomo cywilizacja zbudowała właśnie więcej tak zwanych podwójnych związań wokol tej sfery, niż rzekomo opresyjna epoka wiktoriańska. Nastolatki niezdolne do odpowiedzialności zyciowej i emocjonalnej koniecznie musza być nakłaniane do seksu ale jednocześnie dzieci najlepiej po 50tce in vitro z warunkami ekonomicznymi do tego. Itd itd itd. Gdzie się da włożyć jeszcze kij w szprychy.

    To nie tylko dotyczny seksu. DOtyczy ekonomii. Krytyczna lewicowa teoria która włoży kij w szprychy dokładnie w każdą sferę któras jakoś działa byle nie działala wcale.
    • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 19:51
     Przeciez spojrzmy na sposoby myślenia przeciętnego klikacza z gazeta.pl

     Z jednej strony postulują brak dzieci. Planeta zdycha. i ten sam kretynek pisze ze trzeba przyjąć uchodźców bo demografia pada. I gospodarka się skurczy oparta na konsumpcji heh. I podejrzewam ze przeciętny kretynek wierzy w obie idee jednocześnie bo tak go zaprogramowano. Ale ci ktorzy go zaprogramowali wiedzą co robią.

     Putin robi wojnę hybrydową? Nie robmy zartów. To USA robi wojnę hybrydową na swoich i cudzych społeczeństwach. Psychotyczna struktura globalnego zła. wojny militarne, informacyjne, demograficzne, kulturowe. Wsadzanie kija w szprychy gdzie się tylko da.

     TVN już ma tylko programy demoralizujące i wystawia nam konferansjera na prezydenta z ich agendą programową.
     • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 20:13
      Nie widzę specjalnej propagandy rosyjskiej w mediach. Ponoć jest jakiś Sputnik którego na oczy nikt nie widział. Jest russia today której nikt nie ogląda.

      Ale co widzę? To ze na forum gdy tylko nie zgodzisz się w jakiś drobny sposób z obowiązującym planem politycznym moderator po minucie wpisze ci ze cześć Iwan. Poziom tej propagandy antyrosyjskiej jest tak irracjonalny i zaczął się PRZED MAJDANEM, przed katastrofą smoleńską. Ale duzo pozniej niż po upadku komuny. Nie było w Polsce zadnej partii prorosyjskiej, zadnych tematów rosyjskich nic. Raptem wybuchła antyrosyjskość. To jest wszystko sterowane odgórnie.

      Po to zeby zrobić z nas to co zrobił dziś PIS. Izolowane państwo . Skłócone z ROsją. Skłocone z Niemcami. Całkowicie na łasce USA, które nawet nam tego gazu nie rozwiązała, ba zezwoliła na rurkę Niemiec z Rosją. Od którego musimy kupować sprzęt wojskowy najmniej nam potrzebny, lepsze są z azji. I przede wszystkim zablokowali sojusz sensowny ekonomiczny europy z rosją i chinami, jedwabny szlak przez nasze tereny z ktorego bysmy kase ciagneli. Oni chcą miec monopol na morskie szlaki handlowe.

      I nawet jak nas posłali na wojnę z Białorusią, ich media nakazują nam przyjmować uchodźców, których przysyła nam Łukaszenko w odwecie.

      Rozegrali nas na całej lini. Minister spraw zagranicznych Polski już kiedyś powiedział : znowo zrobilismy laskę amerykanom.
      • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 20:25
       Gdyby w tym kraju rzeomych prawaków był choć jeden który nie ma zamiłowania do blow joba i nie zachwyca się jak Clarkson robi sobie z nas pogardliwe jaja, nie wychodzilibyśmy z EU zeby być niewolnikiem amerykanskim, tylko z całą unią wysrali z siebie w końcu ich wpływy. Szczecin mamy nie dzięki Amerykanom. I nie amerykanie nam go obronią. Za to jest duża szansa ze właśnie sami będziemy ofiarą swojej polityki , wiecznym chrystusem narodów bo rozegra się przeciwko nam i Ukraińców i Białorusinów. Tak naprawdę w nikogo interesie nie jest istnienie Polski, a chyba tylko Rosji ono nie przeszkadza bo sami wyznaczyli te granice wczesniej zabierając co chcieli. ukrainę i bialoruś
       • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 20:49
        Co Ukraina ma z wchodzenia w amerykańską sferę wpływów?

        Utrata terytotorium. Wojna. Kurcząca się gospodarka która nie ma szans dogonienia nawet Polski przez kilka dekad, a co dopiero zachód jak chcą. Utratę młodzieży. Ukrainki które są główną grupą etniczną w pięknym haśle cheap east european girls.

        A teraz podobno już nie tylko Niemcy nie chcą z nimi gadać, bo nie chcą konfliktu z Rosją, ale USA już nie przyjmuje Zeleńskiego.

        Bo może im nie o Ukrainę tak naprawdę chodzi. Tylko o podmianę narodów. Nawiozą nam Ukraińców, Białorusinów. Otworzą granicę którą chce otworzyć Łukasznko. I Polaków już nie ma. Wtedy ten kto chce mieć kraj ma już go cały.
        • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 20:58
         Ciekawe jest ze na Ukrainie nie ma nic a nic pedagogiki wstydu.

         Jest w Rosji, która jest obsadzona amerykańskimi fundacjami utrzymującymi tzw opozycje która wprost wyraża nie krytykę Putina ale nienawiść do Rosji jako takiej. Tam już są takie absurdy ze Żydzi uczą Rosjan ze Własow był ok heh.

         Jest notorycznie w Polsce.

         Ale nic a nic na Ukrainie, gdzie wychwala się Banderę na całego. Zadnych roszczeń amerykańskich a tam pogromy były na pogromach jak nigdzie indziej.
         • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 21:09
          Jest tak z dwóch powodów. Jeden taki ze będą długofalowo chcieli rozegrać nas ukraińskim nacajnalizmem.

          Ale na krótką metę jest stała gierka USA. Rozgrywa na dwie flanki. Ma kontrolę zarówno nad lewicą kulturową jak i skrajną prawicą . Bo obie im są potrzebne. SKrajna prawica im jest potrzebna do wojen, do tego zeby PIS sprowadził wojska itd, a lewica zeby zdemoralizować sołeczenstwo i podporządkować z kurczącą się populacją tubylców.

          I tak Kaczyński stawia na USA i się miota ze mu dają LGBT i TVN. A nasi liberałowie modlą się do USA zeby krytykowało Kaczyńskiego ze demokracje osłabia.
          • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 21:22
           Smutna prawda jest taka, że jesteśmy krajem który nijak nie będzie miał niezależnych elit jak np Niemcy Francja ROsja. Tak jak utraciliśmy ten status 200 lat temu tak naprawde nigdy go nie oddzyskalismy. I może to czego nam trzeba to konserwatywny anarchizm. Silne społeczeństwo budujące siłę od dołu które będzie stawiać opór. Zeby mimo wszystko jeszcze na mapie było zaznaczone i jeszcze nasi wrogowie musieli nami zarzadzac w jezyku polskim a nie my uczyli ich.
         • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 21:59
          Nikt tak naprawdę nie nadążył. Zaczeło się w Anglii. I poszło na wschod. Już Niemcy nie mogli sobie zbudować takiej pozycji jak Anglicy. Przegrali obydwie wojny. Już Polacy padli na pysk. I jakie mieli szansę w czasie drugiej wojny. Już koniec. Dwie potęgi z dwóch stron ostatecznie mają wszystko. Game Over najostateczniejszy z ostatnich. I co się okazało? Po końcu tej wojny przegranej mają i Szczecin i etnicznie jednolite społeczeństwo.

          Plotki o końcu Polski nad której tronie już każdy widzi się pewnym są mogą być mocno przesadzone. Owszem, nie będziemy mieć już swoich elit. Każdy nas tu skłóci. Ale co do śmierci to się jeszcze okaże.
           • dotera Re: Cnoty niewiescie w praktyce 20.10.21, 22:25
            Pani wierzy ze ktoś tu kogoś wynalazł w Polsce w której poprawność polityczna ma tolerancję zerową? Przecież nawet jak skłócony naród się kłóci to tylko o to kto jest komuchem. Przecież tu nawet nacjonalizm tworzy pan Giertych który jest prawnikiem platformersów heh. a Bosak tańczy w TVN. teatrzyk amerykański.

            Bąkiewicza wynalazł Kaczyński zeby zrobić z niego zderzaka bo boi się mocno tego ze konfederacja z ziobrystami coś wymyśli co go osłabi. Jako zderzak ma się zużyć. Skurwić za 7 baniek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka