Dodaj do ulubionych

Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy

21.10.21, 10:08
Amerykański tvn promuje to po to by podgrzać resentymenty kobiet. Bo ta z "cudownej" amerykańskiej korporacji to dostanie, a kolejna nie dostanie pracy bo pani jest zbyt kosztowna dla firmy.

Oni kombinują gdzie się da byle zniszczyć społeczeństwo.

Otwierają encyklopedie, sprawdzają kolejne hasła. Nieważne, ekonomia obyczaje . I metoda. Wytworz konflikt.

Obudź resentymenty kobiet , spacyfikowali mężczyzn. Społeczeństwo twoje.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 10:17
   Współczesna lewica to ideologia diabla. Etymologia słowa diabel

   Słowo „diabeł” zostało zapożyczone ze staroczeskiego diábel, które przyszło z łaciny (diabolus) i greki: diábolos – pierwotnie oznaczającego oszczercę, potwarcę, obmówcę; to z kolei pochodzi od dia-bóllein – przewracać, przerzucać. Czyli diabeł to ktoś, kto obala, zmienia, przeinacza, kłamie, burzy ustalony porządek.

   Papież ostatnio etymologia wskazał podzielić ale nie mogę tego ustalić.
  • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 10:30
   Każdy człowiek na rynku ma naturalna drogę poprawy sytuacji finansowej. Poprawa kompetencji.

   Lewica ci powie Nie możesz nie możesz nie możesz. Wałcz o jałmużnę gwarantowana żeby nic nie mieć od życia.

   Kobiety nie miały celu? Teraz mają. Urlop miesiavzkowy. Nie ważne czy kiedykolwiek jakąś uznała to za istotne. Dziś każda absolwentka studiów humanistycznych będzie wyjaśniać ze to sens życia. Nie ważne ze realia rynku są takie czy nie będziesz zapierdalal cały dzień.
  • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 10:33
   Kobiety sobie radzą na rynku bo sobie radzą a nie dlatego bo politycy wymyślili im kolejne cuda wianki. Niech zajmą się sprawami ważnymi jak opieka w czasie ciąży z prawem do aborcji i dostęp do leczenia raka. A nie handlowa nie powietrzem lub mamieniem koralikami ciemnego luda
  • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 10:45
   Osobiście założę się ze sprawą aborcji została ustawiona w Polsce przez amerykański wywiad żeby dać opozycji cel bo sami z siebie gówno wiedzieli co robić. Tylko oni są tak głupi ze nawet nie umieją tego przekuć na polskie realia i zrobili jeden na jeden jak w usa. Lamertowa krzyczacy wypierdalac. Sprawa polityczna została zamieniona w terapię, pis odzyskał poparcie heh.

   I tak depopulacji ciąg dalszy. Polki juz nie zamierzają mieć żadnych dzieci pozbawione ginekologi.
   • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 10:55
    Teoria spiskowa? Coraz więcej zaczynam poznawać fakty z naszej rzeczywistości swiadczace o tym jak głebokie są macki elity przez nich ustawionych. Polska jest upolityczniona na głębszym poziomie niż nam się wydaje i pacyfikuje kazdy najdrobniejszy sprzeciw. Owszem możesz pokrzyczeć. To co ci pozwolą pokrzyczeć. DO tego będą namawiać.
    • dotera Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 21.10.21, 11:15
     Korci mnie ale za leniwy jestem zeby pojsc kiedyś i przeczytać wszystkie wydania gazet. I po koleji sprawdzać promowaną ideologię. Bo z tego co czytam wybiorczo widzę wyraźnie jak oni prowadzą politykę na zmianę kokietowania i hejtowania tych samych srodowisk w zależności jak rozpoznają ich siłę . Nie z jakiś ideologicznych przesłanek. Tylko i wyłącznie czysta własna władza. Dotyczy to wąskich grup, ale i mega jak na przykład ich pokrętny stosunek do polskich chłopów. Jedno jest pewne. Polacy mają się pokajać zawsze i ewentualnie na kolanach czekać na łaskę.
   • olga_w_ogrodzie Re: Kij w szprychy . Urlop miesiaczkowy 04.11.21, 18:55
    natomiast ja uważam, że w kolejnym szczycie zarazy PiSi już drugi raz prowokują tą aborcją masowe protesty.
    mogą być różne powody tych prowokacji, ale chyba chodzi o to, że wolą nawalanki milicji z kobietami, niż próby spojrzenia na to, co zrobili z finansami, sytuacją w polityce międzynarodowej etc.
    nie ma co się wkręcać znowu.
    ten kraj, przynajmniej za mego życia, i tak już na straty...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka