Dodaj do ulubionych

Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża.

21.10.21, 12:46
W dawnych czasach kobiety ubierały się różnie na bal. Zadna nie chciała mieć kreacji takiej jak inna. Ale wszyscy mezczyzni na balu mieli podobne smokingi.

I każdy stróż miał garnitur na Boże Ciało. Może nie ten materiał i ta sama precyzja kroju, ale ten sam krój dający godność.

NIkt się nie pytał niegdyś jak redystrybuować jałmużny w gospodarce, tylko każdy był zainteresowany co zrobić stworzyć jakąkolwiek iluzję godności. Jedni to robili religią. Inni dyrektorzy fabryki szli jeść obiad sobotni z robotnikami na placu. Ale generalnie wszyscy chcieli mieć ten garnitur.

Od kilku dekad znoszone są mundurki szkolne, żeby tworzyć coraz bardziej infantylne mody ubraniowe. Tatuaże, brzydota. A oficjalna ideologia za główny cel stawia sobie poniżyć jak największą ilość mężczyzn.

A dlaczego usta Ageliny Jolie?

Bo kobiety jakby odwrotnie, nie chcą mieć róznych spódnic na balu tylko dokładnie takie same pompowane usta karpia
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 12:53
   Kto wynalazł Bąkiewicza? A trudno wynaleźć dziś faszyzm jeśli z każdej strony meskie wartości i męzczyzni sami są nieszczeni frontalnie? Trudno wynaleźć Rambo jeśli ojczyzna cię zdradza i obwinia za wojne na ktorą sama cie wysłała? DOsłownie jak strażnik na granicy który jest uznawany za ludzkiego smiecia przez autorytety medialne i symbolicznie gdy pierze się chłopcom głowy by pozniej ich za to upokorzyć.
   • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 13:01
    Dziś przeprowadzana jest wojna w której chce się udowodnić ze kobiety geje i imigranci pokonają rewolucyjnym totalitaryzmem mezczyzn. Medialnie terrorem szantaży emocjonalnych to zrobili. Pytanie tylko co zrobią gdy ci uznają ze skoro komunikacja przerwana to komunikacja przerwana. I raptem zdziwnie ze kobieta musi jechać do Szwecji z płodem bez głowy. I nikogo to nie obchodzi.
  • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 13:33
   Lewica chce udowodnić ze za wszystkim stoi jakaś frustracja ekonomiczna. I myśli ze rozwiąze to zasiłkiem. Ale tak naprawdę robi to tylko po to zeby właśnie z godności oberwać.

   postaw zasiłek kontra Bog Honor Ojczyzna i co nada sens zyciu? Problemow godnościowych nie rozwiązuje się redukcjonizmem materialistycznym tylko daniem większej idei za ktorą nawet można umrzeć. ZYj zgodnie z tymi wartościami za które możesz umrzeć. I powiedz czy to będą wartości lewicowe czy prawicowe? Będziesz chciał umrzeć za poprawność polityczną mops i wolny seks? Czy może będziesz chciał umrzeć za rodzinę, które to słowo bardzo drażni lewicę.
   • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 13:40
    Nie chodzi przy tym o to zeby umrzeć. Bo i z tych pozycji była krytyka. Całkowicie fałszywa bo to liberalne społeczeństwa zaczynają wymierać rzkomo kochające życie i to lewica ciągle mówi ze świat je przeraża. Tylko za co ostatecznie jesteś skłonny walczyć. I to walczyć realnie. a nie Sygnalizować cnotę jak Maja Ostaszewska z tabliczką na dokładnie każdy temat.

    pl.wikipedia.org/wiki/Sygnalizowanie_cnoty
     • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 13:46
      Być może przyczyną zła jest skrajnie mały nasz zakres z czym się utożsamiamy. Ale przyczyną dobra nie jest zasygnalizowanie ze się utożsamiasz z całym światem. I jesteś przeciwny temu ze świat nie jest rajem. Naszą tożsamość rozszerza się ukierunkowaną pracą, a nie poddaniu się szantażowi emocjonalnemu.
      • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 13:57
       I ten szantaż emocjonalny tez jest przyczyną zła. Coś a kształt jakby neurotykowi mówić : rozluznij się. A on nerwowo stara się udawać wesołego.

       Zeby dojrzeć do wszechmiłości najpierw trzeba umieć być człowiekiem realizującym tylko i wyłącznie swoj interes. Bo tylko z tego jest siła emocji i wolność. Zyj tylko zgodnie ze swoim interesem i miej w dupie swiat przez kilka lat, a kilka dekad będziesz chciał i umiał pomagać innym.

       Daj się zaszantażować, nie będziesz umiał ani życ jak neurotyk ani zgodnie ze swoim interesem, ani nikomu pomoc realnie. ALe bedziesz bierny jak chce to twoj agresor.
       • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 14:04
        I tu dochodzimy do prostego błędu i jednoczesnej siły Nietzchego.

        Nietzsche . Lubią się na niego powoływać faszyści. Choć on sam się przynajmniej teoretycznie by się odcinał. Pisze dużo o resentymencie chrześcijaństwa i wywróceniu wartości przeciwko życiu. Wartościach wojownika. I miał rację ze przeciętny chrześcijanin karmi się tym resentymentem dając się zaszantażować emocjonalnie. Ale i nie miał racji widząc tylko z definicji resentyment. Można dojrzeć do czegoś więcej. Ale to jest coś realnego , empirycznego, trzeba do tego pewnej pracy nad sobą, a nie deklaracji super ego. Inaczej będziesz karmił tylko resentyment bo utraciłeś w szantażu większą część siebie.
        • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 14:44
         Lewica chce wierzyć ze wyzwolenie jest "społeczne", podczas gdy efektem tego jest tylko infantylizacja społeczna, tak jakby powiedzieć ze wolnością jest pielegnowanie pieknych wartości rodzinnych ze swoimi rodzicami przez całe życie, a nie założenie własnej rodziny. W kategoriach dawnej psychoanalizy chcą za wszelką cenę podtrzymać w fazie przededypalnej choć jednoczesnie przecież deklarują ze chcą obalić autorytet ojca , też zresztą w tym celu.

         Najpier się zindywidualizuj , postaw swoje granice. Związ się z ziemią co też powoduje postawienie granic. A pozniej będziesz się zastanawiał jak je przekkraczać. A nie krzycz ze granice są złem. Bo jeśłi tak to nie jest złem ze ktoś nie widzi granicy między własną śliną a twoją twarzą. A krzyczą najmocniej tak którzy pootaczali się dziś gigantycznymi ilościami granic. Apartamentowce z płotami. I ta niby wąska tożsamość będzie wyżej niż pokiereszowana tożsamość przededypalna która nie umie rozroznić swoich interesów i innych.
         • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 14:51
          Jeśli mamy epitety w stosunku do zołnierzy to chodzi o radosne wyzwolenie społeczne czy podporządkowanie i złamanie? Jeśli przeciwników chcesz zdewaluować i upokorzyć to chodzi o wyzwolenie społeczne czy o zerowanie na jego kompleksach. Albo jak szantażujesz miłosierdziem to chodzi o radosne wyzwolenie społeczne czy zerowanie na empatii, która nie umie odroznić własnego interesu i inny stawia przed innymi. Naprawdę ci ludzie mają dobre intencje? Przecież oni ciągle kogoś piętnują nic więcej. Dobroduszki.
          • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 15:10
           Tak więc podsumowując.

           Lewicowa ideologia nauczyła chłopców autoagresji. Nie jest niczym dziwnym ze po pokoleniu radosnych lewicowych deklaracji Imagine Lennona wyrosło pokolenie które pierwszym znakiem był Kurt Cobain. W podartych ciuchach i autoagresywny.

           A pozniej ci sami chłopcy zostali za to ze są słabi upokorzeni. Nie tacy jak nagle zaczał tego od nich wymagać skrajnie nie zbudowany na deklaowanych lewicowych wartościach neoliberalizm.

           I jedno co mogą zrozumieć ze komunikacja przerwana. Jedni pojdą w przemoc faszyzmu. Drudzy w milczenie pustyni. Ale w deklarowaną komunię pojdą tylko osobniki skrajnie autoagresywne.
           • dotera Re: Usta Angeliny Jolie i garnitur stróża. 21.10.21, 15:22
            Mezczyzni roznie rozpoznawali w swoim zyciu przyczyny słabości. Ale najmadrzejsi zawsze zrozumieli jedno. Jeśli wejdą w gre "komunikacji" zostają zniszczeni. Najwięksi poeci i mędrcy zawsze mówili o wejsciu na sciezke milczenia. DLatego jest mit Mad Maxa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka