Dodaj do ulubionych

Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komisjach

22.10.21, 19:47
Ci sami którzy prowadzili nas na wojnę w Iraku i pochwalali rewolucję w Syrii, płaczą teraz rzewnie ze nie wpuszcza się uchodźców. Przez nich zgineło setki tysięcy ludzi, a przeciwko wojnie byla Samoobrona.

I teraz o naturze

Pan polityk w swoim życiu był najpierw trockistą. Pan polityk łączył się z kościołem katolickim. Pan ploityk został na koniec neoliberałem pogodzonym z agendą neokonserwatyzmu.

Bo najpierw kochał lud bo ten lud był wystarczająco naiwny zeby urobić mu tożsamość. Pozniej go nie kochał bo lud się przebudził, więc stał się elitarny, Pozniej znow pokochał bo ten lud dał mu władze, pozniej znow stał się elitarny.
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komis 22.10.21, 20:01
    Mechanizm jest prosty. Nie wazna jest ideologia. Trockista ma za zadanie wejsc do kazdej partii i zepchnać ją w odpowiednim kierunku. Byli trockiści na koniec określili się neokonserwatystami.

    Wazne jest to by znaleźć swój proletariat. Najlepiej jak się chwilowo wylądowało na oucie. Jakąkolwiek potencjalną siłę w ludzie i powiedzieć : Ja jako inteligent was poprowadzę.

    to może być proletariat. To może być siła kościoła. to mogą być ostatecznie geje i kobiety. To moze być dokładnie kazdy. to nie ma najmniejszego znaczenia. byle dał siłę na ktorej mozna się wznieść.
    • dotera Re: Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komis 22.10.21, 20:05
     A ostateczna odpowiedź jest w tym . Kim był pierwszy Trockista. Pan Trocki.

     czy to nie symboliczne ze był w swoim życiu i na polkuli wchodniej i zachodniej. I na polkuli wschodniej była rewolucja. I dziś na polkuli zachodniej mamy rewolucje.

     Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komisjach. I wyznaczas poprawność polityczną z kulturą anulowania. Dzis bardziej soft ale to ta sama trockistowska kalka.
     • dotera Re: Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komis 22.10.21, 20:15
      W rewolucji były trzy znane nazwiska. Lenin, Trocki, Stalin

      Trockiego najdłużej broniono. Stalina najszybciej potepiono. A zdaje się to Trocki rozpoczął ten bajzel najbardziej. A Stalin najbardziej sprzątał ten bazjel z rowną przemocą z jaką przemocą był utworzony. I mnie ciekawiło zawsze. Czemu Stalin jest dość przystojny, a Trocki wygląda jak wcielenie diabła.
        • dotera Re: Czasy się zmieniają a pan zawsze jest w komis 23.10.21, 00:59
         Ostatnio odnalazłem pudło z książkami z mojego dzieciństwa. Pięknie kiedyś było. Większość była dla dzieci. Ale przeczytałem ulubiona książkę mojego nastolatkowstwa wczesnego.Dwa czy trzy razy pod rząd. Szkoła Orlat. I znów ten dam schemat. Schemat który czytałem w polityce w naszych lekturach jak trylogis w naszych sporach noblistów. schemat o pewnej części Polski. Której już nie ma ale tkwi chyba w moich genach. I chyba gdy Dostojewski hejtowal Polaków, ja czując się Polakiem bo nie mam powodow sie nie czuc, czuje pod tym samym względem moje prywatne ufo w Polsce. Bo my w tej Polsce jesteśmy z różnych ziem. Cool ze nie jestem z tych z której są obecne elity.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka