Dodaj do ulubionych

Gazeta pisze ze Europa nie chce przyjąc migrantów.

23.10.21, 10:08
Doniosły moment bo dotąd pisało sie o złych Polakach jak zwykle , ale Niemców pokazywano jako łaskawych mimo ze odsyłają podobnie.

a teraz takie zestawienie faktów.

Dlaczego opozycja białoruska protestowała w Polsce pod intytucjami Europejskimi zeby coś zrobili.

Dlaczego na manifestacji LGBT w Wawie wodzirej z platformy ciągle mówił o jeszcze bardziej poszkodowanych niż geje ludziach z Białorusi.

I dlaczego dobroduszki są z amerykanskiego TVN i gazety wyborczej która ciągle powołuje się na New york times.

Bo interesy Europy nie są tozsame z interesami amerykanskimi. I nie jest prawdą ze mamy opozycje europejską i władze proamerykanska. Mamy opozycje proamerykanska i wladza proamerykanska. Tyle ze ta pierwsza zainteresowana jest w kasie z unii która do nich płynie najwiecej.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Gazeta pisze ze Europa nie chce przyjąc migra 23.10.21, 10:13
   Merkel jedzie do Moskwy i zbywa Zelenskiego. Na Ukrainie wyraziła tylko żal ze giną żołnierze. Bo już chyba nie miała szczerze powiedzieć ze niepotrzebnie po nic. Bialoruś całkowicie Europa zignorowała grając w głuchy telefon.

   My za to jako kolonia amerykanska dalismy Białorusinom prestizowe kamienice i wille w Warszawie. Powiesilismy flage alternatywną Białorusi na stadionie narodowym pod ktora jedynie zabijano Polaków w czasie drugiej wojny. A Ukraincy już przejeli rzekomo polskie media.

   i co teraz mamy? Łukaszenko nam pokazał jak musi się z potęgą Lachów na turbodoładowaniu amerykańsim liczyć heh. Ukraincy na swoich stadionach mowia ze zieme z Chełemm I Przemyślem są ich. A Wrocław już przejeli.
  • dotera Re: Gazeta pisze ze Europa nie chce przyjąc migra 23.10.21, 10:22
   a geje są tylko instrumentem.

   Im nie chodzi o zadnych gejów.

   Globalizm zgodnie z kalkami trockizmu szuka nowego proletariatu. Podsyca roszczenia na terenach ktore chce przejac. Obsmarowuje historię zeby osłabić tozsamość kolonizowanych narodów. Atakuje służby zeby je sparalizowac

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka