Dodaj do ulubionych

Jeśli nie naród to kasta

23.10.21, 13:29
Jeśli trockiści chcą koniecznie rozpuścić tożsamości narodowe, zostaną tożsamości kastowe. Tak jak oni są kastą globalizmu.

Prosze mi powiedzieć kto zbudował dobrobyt. Zachodnie państwa narodowe? Japońskie państwo narodowe?Koreańskie państwo narodowe? Czy kastowe państwo Indyjskie? I takie w gruncie rzeczy są państwa arabskie, bo ich ideologia islamu uznaje tylko Kalifat abstrakcyjne globalne państwo, a tak wszystko zbudowane jest na wieziach duzych rodzin.

I gwarantuje ze wtedy nie będzie kasty rdzennych ludzi europy. Bo indywidualizm zachodni zbudowany był też na państwie narodowym. Będzie wymieralnia słabych jednostek, których ziemie przejmą silne rodziny arabskie.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Jeśli nie naród to kasta 23.10.21, 13:35
   Trockizm jest zbudowany na nienawiści do państw narodowych przez tych ludzi którzy uznali ze nie mają swojego państwa a nie wiadomo czemu uznali ze ziemia tu jest ich. I w to gładko wejdą Arabowie ze swoją mentalnością braku swiadomości narodowej. Tylko dziwnym trafem ich internacjonalistyczna mentalność jest na drugim biegunie mentalności tak zwanej inteligencji. Tak zwanej. Bo jedno to elity narodowe ludzi posiadających wysokie kompetencje a drugie tak zwana inteligencja liberalna z reguły zbudowana na resentymentach wobec narodu
   • dotera Re: Jeśli nie naród to kasta 23.10.21, 13:39
    Tak wiec ten smutny sojusz hipstera z torbą teczową i araba z kolorowej rewolucji który dziwwnym trafem przechodził do ISIS i walczył pod sztandarem Al kaidy, skonczy się jak zawsze smutno dla uzytecznego idioty.

    Chcecie kolorków? tęczy kolorowych rewolucji? witajmy w raju

    Na śmierć motyla przejechanego przez ciężarowy samochód

    Nie­po­waż­ny sto­su­nek do ży­cia
    fi­gla ci w koń­cu wy­pła­tał
    nad­miar ko­lo­rów, brak idei
    za­wsze się koń­czą wsty­dem
    i są we­kslem bez po­kry­cia
    mój ty Ni­przy­piął­ni­przy­ła­tał!

  • dotera Re: Jeśli nie naród to kasta 23.10.21, 13:49
   Lewica lubi się widzieć jako spadkobierców rewolucji francuskiej.

   Mam jedną refleksę na ten temat.

   Dziś często się porównuje wspolczesne nacjonalizmy do lat 30tych z Adolfem itd. Bzdura na kółkach

   Czytałem biografię Marii Antoniny. I jakbym widział wspołczesny porządek eurpejski elit ( przecież to była monarchia oswiecona, to monarchowie wczesniej wprowadzali absolutyzm oswieony) a od dołu szło dokładnie to co dziś nazywamy nacjonalizmem.
   • dotera Re: Jeśli nie naród to kasta 23.10.21, 13:55
    Ciekawe ze nikt nie oskarza Japonii, Koreanczyków o nie przyjmowanie uchodźców. Kraje które silnie strzegą swojego państwa narodowego. Nie mówiąc już o oczywistych krajach bliskiego wschodu. Które robią kierunek dokładnie odwrotny. Wypędzają ludzi ze swojego terenu.

    Na czym był zbudowany sukces Korei?

    W czasach gdy my radośnie bratalismy się z europą mającą kolowe opakowania w sklepach wyprzedając swój przemysł zeby było kolorowo jak na zachodzie, koreańczycy budowali swój przemysł, a robili to tak, że dopoko robotnik Koreanski musi ciezko zapieprzać na swój dobrobyt, szef fabryki nie ma prawa wywieźć do Europy jednego centa na szampana.
    • dotera Re: Jeśli nie naród to kasta 23.10.21, 14:06
     Dziś się dowiadujemy, ze po co europejczykom przemysł, po co gaz, po co prąd. Wiatraczki niech sobie na balkonach wytworzą zeby jeszcze napędzieć zieloną energię smartfony by nie odpaść od propagandy. Na resztę nie ma potrzeby.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka