Dodaj do ulubionych

Upadek aktorstwa czyli transformacja do roli

23.10.21, 14:41
weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,27683362,damiecki-nie-wygladalem-jak-ja-pani-ze-stacji-benzynowej-rozpoznala.html
Ciekawe ze im słabsze filmy , im marniejsze ogólnie aktorstwo tym więcej wiadomości o heroicznych transformacjach cielesnych aktorów. A to się napakował a to otłuścił, a to wychudził a to srato tato.

Ukrycie się za maską to nie aktorstwo tylko łatwizna.

Naprawdę Damięcki zagrał wkurwionego kolesia? Każdy idiota może się wkurwić i to jedyna emocją jaką dziś gra narcystyczny człowiek naszych czasów.

Boze od kilku dekad wywiady z aktorami to jakiś proces sado masochistyczny. Jak oni ciągle mówią o tych swoich mięsniach, co jedli to czuje się jakbym oglądał film z tuczni gęsi które się przykłada do rury i ziarna wpycha w gardło. Dziś nie trzeba szkoły aktorskiej tylko trzech lat karnetu na siłownie.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Upadek aktorstwa czyli transformacja do roli 23.10.21, 14:44
      jej jej jej aktor zagrał kobietę. Kazdy trans gra jakąś przegiętą kobiete swoich wyobrażeń. Widziałem w życiu może dwa przypadki kogoś kto wyglądał jakby był po srodku plci i zachowywał się naturalnie. Swoją drogą bardzo inteligentne osoby. Natomiast transów grających jakiś teatrzyk całą resztę
    • dotera Re: Upadek aktorstwa czyli transformacja do roli 23.10.21, 14:51
      Kryterium jak słabe jest to aktorstwo są opowieści o jego wczuciu się w rolę. Po prostu się nabuzował siedzeniem w grupie facetów. Zatrać się w graniu kogoś wyrafinowanego cyzelując kazde spojrzenie to nazwiemy to aktorstwem. Bo to ze nagrał ktoś swój orgazm na kamerze naprawdę go mając aktorstwem nie nazywamy
      • dotera Re: Upadek aktorstwa czyli transformacja do roli 23.10.21, 14:54
        Pamiętaj zatracony w roli Damięcki. Worek nie odda , niezależnie jak się groznie wybałuszy gały. Zagraj to samo tylko tym razem z prawdziwym strzałem w pysk na dzien dobry. Jak powiedział Mike Tyson kazdy ma plan na walkę dopoki nie dostanie pierwszego strzała w twarz. A jak powiedział Bruce Lee Najbardziej boję się człowieka który nie umie się bić ale jest zdeterminowany zeby mnie zabić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka