Dodaj do ulubionych

O psychologii i socjologii

24.10.21, 17:32
Psychologia poza stertą bzdur które nie wytrzymują powtarzania przez wymiane pokoleń wymysliła jedną rzecz "empiryczną". Zgodnie ze swoją naturą. A ze natura nauki jest taka ze dazy do manipulacji eksperymentalnej przedmiotami, wiec psycholog rozpoznał mechanizmy manipulacji. I tego się mozna od niej nauczyć.

I wtedy w ramach manipulacji wymysliła socjologię. Zeby był "naukowy" aparat propagandowy mącycy ludziom w głowach
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O psychologii i socjologii 25.10.21, 00:45
   Socjologowie są po to żeby dać alternatywę dla religii. Prawica wierzy klechom. Lewica socjologom.

   Socjologia jest piękna paranauka dla manipulacji. Jak ekonomia. Bo można w niej umieścić pośrednika. Kij w szprychy. Jeśli gdzieś jest pośrednik tam jest trockista.
   • dotera Re: O psychologii i socjologii 25.10.21, 00:51
    W filmie Ona było na koniec o nieskończonej przerwie między wyrazami. To piękna przestrzeń dla pośrednika. A gdzie pośrednik tam trockista.

    Pośredników mamy wszędzie, w ekonomi relacjach płciowych w relacjach z Niemcami Białorusią i rosja. Z relacja z własnym ciałem. Z relacja z drugim człowiekiem. Pośrednik zawsze znajdzie przestrzeń dla siebie. Bo taka jego odwieczna trockistowska natura, kij w szprychy.
    • dotera Re: O psychologii i socjologii 25.10.21, 00:58
     Za każdym bajtem w necie stoi pośrednik trockista. Za każdą terapia stoi pośrednik trockista. Za każdą kartą kredytową stoi pośrednik trockista. Za każdym smatrfonem stoi pośrednik trockista. Za każdą rewolucja seksualna stoi pośrednik trockista, za każdym uniwersytetem stoi pośrednik trockista. Bo taka jest jego diabelski natura. Pośredniczy pomiędzy i skłocic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka