Dodaj do ulubionych

Pani Dykiel o depresji

25.10.21, 16:12
www.plotek.pl/plotek/7,154063,27729615,bozena-dykiel-nie-jest-juz-ambasadorka-twarzy-depresji.html#s=BoxOpMT
Powiedziała co sądzi. Podobnie jak spotkaani specjaliści powiedzieli mi co sądzą. I równie wiele z tego wynika. Poza gwałtem pigularskim na organizmie i molestowanie emocjonalnym na terapii i gubieniem się w ich etykietkach


Trafilem na opinie naukowców z najbardziej prestizowych ośrodków akademickich wedla ktorych ssri z cala teoria za nim stojaca to zwykla sciema marketingowa. To że terapia jest ściema to chyba jasne.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pani Dykiel o depresji 25.10.21, 17:04
   Bardzo chcemy wierzyć ze system da nam coś czego nam brakuje. A system bardzo lubi nas o tym zapewnić. Bo lubi niewolników. A potem zostają wysypiska utraconych nadzieji zatruwających ziemię i ludzkie zombi się po nich bląkające.
  • dotera Re: Pani Dykiel o depresji 25.10.21, 17:09
   Wszystkie zaburzenia osobowości są formą zalezności w roznych aspektach życia.

   Czy te okulary pani Dykiel mają lampki? Bingo . Piękny pomnik depresji. Klapki na oczach oswieceniem medialnym, oświeceniem innym.

   O niezależności od innego jest ciemnogród. 10 przykazań i lista grzzechów. Odkąd Edison oswiecił świt elektryką piekło 20 wieku wybuchło. Diabeł świeci świecidełkami 24 na dobę.
   • dotera Re: Pani Dykiel o depresji 25.10.21, 17:31
    Prosze mi powiedzieć jaki postęp techniczny mamy w ostatnich dekadach? Jakie problemy ludzkości zostały rozwiązane? Jest dokładnie odwrotnie. Narastają.

    Jedynie wynaleziono jeszcze większe telewizory. I jeszcze szybsze komórki. Postęp w oświeceniu jest monstrualny i niestrudzony. O to system zadba zeby nikomu nie zabrakło.
    • dotera Re: Pani Dykiel o depresji 25.10.21, 17:45
     Ten sam system który mówi ze religia jest opium, stworzył miliardy ołtarzyków ruchomych. W których się modli do dowolnej bzdury. Do kolejnej bzdury po rozczarowaniu poprzednią. I o ile ludzie się kiedyś niebali i ciągle buntowali o tyle dziś Big Brother sparalizował skutecznie. Po totalitaryzmie 5 G już będzie idealny domek dla lalek. Jak u Kima.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka