Dodaj do ulubionych

O polskiej armii

28.10.21, 14:19
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27741089,general-rozanski-rozbraja-plan-kaczynskiego-i-blaszczaka.html#s=BoxOpImg9
Po co chcą zwiększyć ilość żołnierzy? Ja widzę tylko jedno rozwiązanie. Nie ma po prostu możiwości zwiększyć tej liczby, dziś już mają problemy a skąd dodatkowe 100 tysięcy? Wiem skąd. Będą Ukraińców wsadzać do polskiej armii. Zrobić z nas gubernię polsko ukraińską zarządzaną z USA. I jak co pchnie się te wojska na Ukrainę.

Realny konflikt z Rosją to nie będzie Ukraina. Rosja wywali trochę rakiet w konkretne cele które spacyfikują możliwości polskie w godzinę. I co partyzanci mają stawiać opór? Pytanie brzmi tylko czy Rosja by miała ochote tu włazić. Po prostu wystarczy jej spuszczenie bombek gdy poczuje się zagrożona.

Tak naprawdę dziś coraz więcej tego sprzetu wojskowego to bardziej podpada pod służby policyjne a nie wojenne. Nie będzie bitew czołgowych. CO nie zmienia faktu ze stanu wojennego bez wyprowadzenia czołgów trudno zrobić. Trzeba coś pokazać na ulicach.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O polskiej armii 28.10.21, 14:29
   Osobiście podejrzewam ze wojska amerykanskie tez tu sa bardziej zeby utrzymać porządek nad Polakami. Bo pewne grupy się boją ze przy słabnącej ewidentnie ameryce ktoś może mieć ochotę na weryfikacje naszej polityki zwłaszcza zagranicznej.
   • dotera Re: O polskiej armii 28.10.21, 14:32
    Założmy ze 60 procent nie będzie chciało dotychczasowej polityki którą popiera 40 procent. Co w takiej sytuacji? Zrobić jakąś prowokacje zeby uzasadnić dlaczego trzeba odsunąć te 60 procent. I usa wyzwoli Polaków ale USA pokaże Polsce którzy Polacy są prawdziwi a którzy zdrajcami. Jak na Majdanie.

    • dotera Re: O polskiej armii 28.10.21, 14:43
     Polacy widzą się jak niezwykle atrakcyjną pannę młodą którą kazdy chce pokryć.

     Rosjanie nas chcą. Amerykanie nas chcą. heh

     1) Po co mają nas chciec Rosjanie ktorzy sami nam dali te granice i zabrali od nas co chcieli i chcą dobrych relacji z Niemcami. Ziemi mają za mało? problemów z okupacją za mało?

     2) Po co chcą chcieć nas bronić Amerykanie. Przecież "największą ich inwestycją " -ich słowa - jest TVN. Oni nas nawet nie potrzebują do zdobywania kolejnych ziemi pod swoim zarządem. Niemcy nas potrzebują. Amerykanie nie. Macdonaldy w Rosji też mają. Amerykanie nas potrzebują tylko jako kolejny przyczułek do osłabienia Rosji. I ze tak powiem z całym zdecydowaniem 100 procentowym prędzej oni nas wyślą na wojnę z Białorusią, niż nas przed czymś obronią.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka