Dodaj do ulubionych

Dobroduszki w akcji

29.10.21, 02:38
gazetawroclawska.pl/zajeli-prywatna-posesje-i-nie-chca-jej-opuscic-wlasciciele-sa-bezsilni-kim-sa-squatersi-z-wroclawskiego-osiedla-kowale/ar/c1-15812814
Czyli Biesy. I ci sami pewnie są w "kolektywach" domagajacych się otworzenia granic.

Jak tak lubicie kolektyw to nie ma problemu z mieszkaniem. Myślę że w 10 moglibyście uzbierać na postawienie baraków na zadupiu i sądzić warzywa. Aha tylko dziwnym trafem squaty są najczęściej w centrum miast a ta młodzież ma drogie ciuchy kryta przez swoich tatusiów.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 02:47
      Wkleilem to bo ten sam cynizm widzę u współczesnych dobroduszków tych już bardziej systemowych. To nawet nie chodzi ze oni są oglupiali . Oni są do kości cyniczni. To psychopaci. Którzy się powołują na jakieś hasła robiąc zło swiadomie
    • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 02:53
      Ciekaw jestem jak idee squoterskie są skorelowane z kwestia kamienic w dużych miastach odzyskiwanych. Bo mam podejrzenie ze to jedno towarzystwo, przesłanki ku temu ale wiedzy nie. Jest pewna grupa mocno zainteresowana kwestia mieszkaniowa na kilku frontach.
      • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 20:59
        Badając kwestie squotów w Polsce nieustannie przewija się tam jedna grupa ludzi. Związanych z jednym kręgiem kulturowym.

Myślę ze chodzi o demoralizację polskiej młodzieży
        • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 21:09
          Ogolnie jak się wezmie takie hasła Miasto jest nasze, miejska partyzantka ciągle ta sama grupa. I czesto jest związana z nimi pewna estetyka powtarzająca się. Bardzo ekspresyjna, mająca coś diabelskiego w sobie. Te same wzorce są w muzyce.
    • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 07:30
      Oni zawsze mówią ze chcą przejąć coś bo nie mają. A gwarantuje że mają pychę dzieci ustawionych rodziców. I zrobić oddolnie samemu. Tylko zawsze im wyjdzie melina dziwnym trafem i tony smieci a nie etos pracy domku na Prerii.

Anarchia to kolejna ideologia której włożony kij w szprychy. Pierwsi to byli całkowicie inni ludzie. A później przejęli ten interes manipulatorzy systemu w celi infantylizacji społeczeństwa. Buntu się ale nie jako dorosły człowiek tylko infantylnie. Konkulture lat 60tych wychowała całkowicie infantylnych konformistow konsumentów, .

I ta charakterystyczną estetyka ich malunków. To samo znajdujemy w pewnych mainstrim owych mediach
    • dotera Re: Dobroduszki w akcji 29.10.21, 17:09
      w połowie października emeryci skończyli temat rozpylając chemię która ich przegoniła i wyburzając budynek. podejrzewam ze jakby w zimie zaczeli marznać to by byli oskarzeni o nieogrzewanie budynku z lokatorami i to niestety nie jest zart.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka