Dodaj do ulubionych

Artyści nie są do grania

31.10.21, 08:06
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27750720,chcialbym-krzyczec-ale-nie-mam-sily-pisze-piotr-stramowski.html#s=BoxOpImg8
Czy ktoś mysli ze ci aktorzy pojechali na granicę z własnej woli?

Lenin powiedział : Kino to najważniejsza ze sztuk. I oglądamy genialne filmy o rewolucji tak dobrze zrobione ze wierzymy dziś w zasadzie ze to filmy dokumentalne. A nic takiego nie miało miejscach co na tych filmach pokazano.

Jak gigantyczną kasę płacą firmy za zwykłe reklamy. Czy ktoś myśli więc ze ludzie chcący władzy nie kręcą innych filmów w celach propagandowych? Agendy ideowe są wszedzie. W filmach, teledyskach, telewizjach sniadaniowych.

I to czesc pracy tych ludzi. To bardziej w zasadzie istota ich pracy niż rzekome tworzenie sztuki. Oni mają nam wtłaczać do głów jak żyć. Napędzać konsumpcję, pieprzyć o ekologii. I dziwnym trafem wszyscy aktorzy amerykańscy ( oprocz dla niepoznaki etatowych twardzieli) głosują na demokratów. A etatowi twardziele nigdy wprost na republikanów takich twardogłowych. Zawsze centrum, lewe skrzydło republikanów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Artyści nie są do grania 31.10.21, 08:16
   I to strona liberalna jest zbudowana na show biznesie. Obama dawał medale na koniec kadencji samym aktorom artystom. Zarówno pop kultura jak i tzw "inteligencja uniwersytecka" . Bo nie mówię tu o rzeczywistych elitach specjalistach konktretnych profesjonalistach, tylko roznego rodzaju socjologch antropologach gender studies. Czyli zwykłej ideologii. GW za najistotniejsze uznała przejąć wszystkich artystów z PRL jako autorytety
   • dotera Re: Artyści nie są do grania 31.10.21, 08:18
    Prosze zauważyć ze ta strona też strasznie hejtuje muzyków którzy się wyłamią z tego schematu. Zmusza artystów do opowiedzenia się. DLa nich jest to najbardziej istotne zeby cała pop kultura była w ich obozie. Bardziej niż inne kwestie.
    • dotera Re: Artyści nie są do grania 31.10.21, 08:45
     Dykiel się się wyłamała i będą ją grilowac miesiąc. Nie, ze nius nawet dnia. Będą ja załatwiać jak Kukiza. CHoc Kukiz nie zrobił nic czego nie mówił od zawsze. Na tym froncie oni jeńców nie biorą. Bo jeśli ktoś kto ma robić za autorytet pozwoli sobie mówić coś czego nie chcą wszystko zacznie się sypać. Musi być paralizujacy strach.

     Wspolczesna agenda tego obozu odtwarza to samo co bolszewicy tylko tym razem nie musza zabijać bo mają władzę mediów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka