Dodaj do ulubionych

Dzienikarstwo według tok fm

31.10.21, 09:29
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27750718,przemyslaw-sadura-przyspieszajacy-proces-traumatyzacji-wszystkich.html#s=BoxOpImg1
Pijani zołnierze.

Jeśli widziała pani pijanego strażnika lub żołnierza to prosze pokazać dowód, nazwisko. Na tym polega dziennikarstwo. To co wy robicie to zwykłe pomowienia i obrażanie ludzi.

Fake newsy? Gazeta już dawno przestała dawać jakiekolwiek dowody na swoje wyssane z palca twórczości fantastyczne. Listy do redakcji piszą redaktorki z tak wyssanymi bzdurami ze głowa boli. Tworzą rzeczywistość medialną opartą na komiksowych kliszach.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Dzienikarstwo według tok fm 31.10.21, 09:45
      Oczy na temat "liberałów" zaczeły sie mi sie otwierać gdy zacząłem oglądać rosyjską opozycję tak zwaną. Najpierw to łykałem jak pelikan, a z czasem coraz bardziej widzę zarówno kłamstwa jak i ciągłe manipulacje wyrastające ze złej wiary. I pozniej zauważyłem ze przeciez to samo jest jeden na jeden w moim kraju.
    • dotera Re: Dzienikarstwo według tok fm 31.10.21, 09:54
      Czy ci uchodzcy tragicznie traktowani to może jak w tej scenie z filmiku

jedzie kombajnista z niewiedzieć czemu z kamerką na kasku i filmuje łany zbóz przed sobą. I raptem wybiega z 8 osób z kłosów. I jeden trzyma pieska na rękach ktory mu ucieka. Wiezli pieska z afganistanu pewnie mimo ze w zasadzie nikt poza ludzmi zachodu psow nie trzyma. ale scena piekna. jak z mokrego snu gw inteligenta. Polski chłop złowrogi dominator i dobroduszek musi uciekac skulony.
      • dotera Re: Dzienikarstwo według tok fm 31.10.21, 10:03
        Dodam ze te fantazje tłukli już od tygodnia w mediach. CO chwile tekst : co bedzie jesli znajdziemy w czasie zniw trupy dzieci?

Fantazja artystyczna ich nie opuszcza. Czekam aż płot przyrównają do płotów z Oświęcimia. CHoc pewnie juz to zrobili.
        • dotera Re: Dzienikarstwo według tok fm 01.11.21, 09:19
          Wiadomości TVP podobnie jak TVN zbudowane są na silnym odwoływaniu się do emocji wedle populistycznych kalek. Na przykład na placu w czasie protestu za Unią widać samych starych ludzi, w jednych wiadomościach starsza pani żałuje ze nie ma młodzieży, a w TVN pokazują samych młodych którzy mówią dokładnie te same teksty.

Co nie zmienia faktu ze w ostatnich latach wzrosła ilość zamachów bombowych i strzelanin w Szwecji nie o jeden procent tylko masakrycznie. I te walki gangów to imigranci.
      • dotera Re: Dzienikarstwo według tok fm 01.11.21, 09:27
        Jeśli już pani wspomniała o PRl może wrócić szybciej dosłownie niż się pani zdaje. Jak dziś ludzie nie rozumieją ze właśnie korzenie ich drzewa zostały ścięte i śpią w ogniu. Daje jeden rok obecnemu porządkowi. Mogą być masakryczne zmiany. A 2020 przeczułem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka