Dodaj do ulubionych

Symbolika zagłady klimatycznej

01.11.21, 13:57
Idea ta pięknie oddaje sytuację zachodu który stracił kontakt z ziemią i buja z głową w chmurach próbując na nich zbudować swoje wartości. Które zostaną zdmuchnięte powiewem wiatru. Taki bowiem mamy klimat.

Budujecie wieże Babel i jak zawsze wieża Babel się zawali. A budujecie ją tylko po to zeby mieć swoją władzę która niszczy ziemię . A po co do tego narracja o zagładzie klimatu? Bo kurczą się wam surowce i jeśli chcecie zachować swoją pozycję musicie poddanych zmusić do samoograniczania. Ale coś mi mówi ze raczej po prostu upadną wasze zbudowane potęgi, które za wszelką cenę chcecie zachować czując ze się wam wymykają z rąk.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Symbolika zagłady klimatycznej 01.11.21, 14:01
      Brak zim zaczął się gdy rozwinął się globalizm. Wcześniej spalin było co niemiara, węglem paliło się gdzie da , huty nieustawały w trudzie i zima stulecia. Może to tylko efekt waszej wiezy babel. Jej blask i oddalenie od ziemi zabiera nam zimę, i pali słońcem.
    • dotera Re: Symbolika zagłady klimatycznej 01.11.21, 14:13
      Klimat się zmienia bo zamiast tradycyjnej gospodarki z tradycyjnymi wartościami produkującej trwałe produkty, które ludzie remontowali przez całe zycie, przeszliśmy na korporacyjny plastik. Wspołczesny świat dal dużo plastiku łatwo dmuchanego i zabrał jednocześnie istotne dla zycia wartości, które się wypracowuje w trudzie ale o dziwo ludzie bili w stanie je zdobyć. Dziś nie, za to mają protezy plastikowe wszelkiego rodzaju.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka