Dodaj do ulubionych

Dlaczego GW przeszkadza Święto Zmarłych?

01.11.21, 20:37
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27749761,przepelnione-polskie-cmentarze-psycholozka-kremacja-kloci.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg3
Z tych samych powodów dla których przeszkadzają agendzie neoliberalnej pomniki i są burzone w USA. Im przeszkadza tradycja i pamięć polska. Jest to kolejna dziedzina wsadzania kija w szprychy. Oni co roku kombinują. Nie palcie zniczy tylko kładźcie kamyczki. W tym roku proponowali żołedzie w słoikach. Teraz dlaczego kłopotem jest cmentarz, powinno się rozsypać popiół. Dokładnie po to zeby zadnej pamięci pokoleniowej nie było. ZBuntuj się przeciwko swoim rodzicom, zapomnij o nich to będziesz się modlił do ich pomników i przeprasza za Jedwabne do końca życia.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego GW przeszkadza Święto Zmarłych? 01.11.21, 20:44
   Podejrzewam ze dlatego minister zdrowia ma obsesje cmentarzy. Cmentarze są miejscem gdzie jest najmniejsza szansa zetknąc się z drugą osobą i zarazić na swiezym powietrzu. Kazdy bazar jest zatłoczony kilkanaście razy bardziej. Jeden rok odbierzesz tradycje, drugi, za trzecim jej nie będzie. WYstarczy kilka razy ta zrobić i odczarujesz każdy cykliczny zwyczaj. Odebrać ludom tubylczym tradycje.
   • dotera Re: Dlaczego GW przeszkadza Święto Zmarłych? 01.11.21, 20:48
    Oni podważają co się da w każdej dziedzinie życia, żeby łamać społeczeństwa i zainstalować nad nimi swoją władzę. Kij w szprychy. rozerwać więzi społeczne, zdemoralizować, podważyć każdą tradycje. Biorą po kolei hasełka z encyklopedii i patrzą jak tu coś podważyć namącić.
    • dotera Re: Dlaczego GW przeszkadza Święto Zmarłych? 01.11.21, 20:55
     Współczesna humanistyka to kupa gówna którą w ten sam sposób zniszczyli. Zniszczyli sztukę za którą teraz uważa się przedstawienia teatralne z golasami kopulującymi, happeningi o obsmarowywaniu się gównem po gołym ciele. Filmy "historyczne" które ciągle są przedstawianie narodu w najgorszym świetle. Zniszcz Piękno Dobro Prawdę i będziesz rządził motłochem który uwierzy we wszystko.
  • dotera Re: Dlaczego GW przeszkadza Święto Zmarłych? 01.11.21, 21:02
   Tradycje czyli rozwinietą kulture buduje się przez przekazywanie plonącej pochodni w sztafecie pokoleń. To buduje silne spoleczenstwa. Wyrwij z tego jednostki jak wspołcześnie zbudujesz wymieralnię zewnątrzsterowną.

   Pokolenie beibibumers na zachodzie było bardzo dumne ze swojego "buntu edypalnego" "generation gap" i stworzyło spoleczenstwo które wymiera. ale kto za to przejał władzę w USA? ani jednego białego protestanta w rządzie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka