Dodaj do ulubionych

Szantaże uczuciowe

02.11.21, 18:02
o granicy we łzach.

Cały czas jedno środowisko.

Pani z Fundacji Batorego. Tvn. Gazeta Wyborcza.

Totalnie nikt więcej. Tylko nasi amerykańscy gubernatorowie, którzy już nie wylewali tak łez gdy gardłowali za wojną w Iraku i rewolucją w Syrii. Wywołanie wojny ich nie wzruszało na której zgineło kilkaset tysięcy ludzi, powstał terroryzm i masowe wypędzenia. Oni kochają bowiem rewolucję i nienawidzą granic etnicznych.

Ale niech szantażują dalej. Ludzie do końca sobie uświadomią kto nas tu rozgrywa.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Szantaże uczuciowe 02.11.21, 18:16
   Przypominam że przeciwko wojnie w Iraku była Liga Polskich Rodzin i Andrzej Lepper. Czyli ci źli nacjonaliści różnych barw. A za całą banda która dziś płacze i odwołuje do człowieczeństwa. Idziecie prosta droga do piekła.
   • dotera Re: Szantaże uczuciowe 02.11.21, 18:22
    Ale gardlujac za wojna przecież chcieli dobrze. Oni cały czas przecież dobro a inni to zło. Chcą obalić złych tyranow, chcą przygarnąć schłodzone misie byle nie do swoich otoczonych plotkami apartamentowców. Zawsze jak są dwa narody na jednej ziemi dochodzi do piekła, ale oni przecież chcą dobrze, takie z nich wieczne dobre misie. A jak tłumaczą ich agresję na granicy. Kurwa twoja mac. Człowiek który doznał powaznej agresji jest emocjonalnie sparaliżowany a nie radośnie rzuca kamieniami w strażników.
     • dotera Re: Szantaże uczuciowe 02.11.21, 18:45
      Robicie szatanska globalna inżynieria społeczna. I to zło pudrujecie szantazami emocjonalnymi, kradnac ludziom prawo do ich tożsamości. Jak przez całą historię jedyne co się nauczyliscie to manipulować w cudzych tozsamosciach. Europa żyła w spokoju po drugiej wojnie w etnicznych państwach. Wiec musieliscie to zniszczyć. Teraz mamy nienawiść i dekadencje wszędzie. Bo Zresentymenciale chuje trockistowskie biesy muszą mieć władze nad całym światem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka