Dodaj do ulubionych

Wolność słowa wedle liberałów

03.11.21, 21:33
www.plotek.pl/plotek/7,166796,27762228,glos-kazdego-z-nich-jest-wart-stu-psychiatrow-nie-wolno-im.html#s=BoxOpMT

Grilują panią Dykiel, bo nie może być tak zeby artysta odważył się nie być z ich obozu. Bo pop kultura to ich święci, a wszyscy święci mają być z ich kościoła.

Tak więc nie można mówić o świecie, bo o świecie mówi nauka. a mowiący nienaukowy rozsiewa fake newsy

nie można mowic o kolejnych grupach bo to razi uczucia grup kolejnych ktore sa odczlowieczane etykietowaniem jezyka. a stad już tylko krok do Holocaust.

ale za to można pluć na tych ktorych my liberałowie pokażemy wam jako tych na których pluć należy

Obserwuj wątek
    • dotera Re: Wolność słowa wedle liberałów 03.11.21, 21:45
      Psychiatria to jedna wielka katastrofa. Przydatna tylko do tego zeby zamiast zakuwać ludzi w łańcuchy jak w krajach trzeciego świata daje im się odpowiednie zamulacze. Nie twierdzę ze nie trzeba tego robić, ale czemu to rozszerzać na coraz większą populacje?

Poza tym badania pokazują ze we wszystkich grupach leków poprawa jest tylko tymczasowa długookresowo więcej skutków negatywnych.
    • olga_w_ogrodzie Re: Wolność słowa wedle liberałów 06.11.21, 01:02
      secateur
      7 godzin temu

Wiele lat pracowałem przy ul. Płatniczej, gdzie Krystyna Sienkiewicz miała/ma swoją „chatę”. Nigdy nie zapomnę tego, jak Dykiel pewnego razu próbowała dostać się do domu Sienkiewicz, ale jej się nie udawało. Darła się na całą ulicę „Kryśkaaaaaaaa!!!!” i z całej siły kopała w zamkniętą furtkę. Kompletna wariatka.

nutka7.17
      7 godzin temu
      @secateur
      Raczej prostaczka i chamka.

secateur
      6 godzin temu
      @nutka7.17
      Tak, masz rację.

Dopóki nie zobaczyłem sceny, którą opisałem, to myślałem, że to jest osoba spokojna, kulturalna, może nie błyskotliwa umysłowo, ale jednak trzymająca jakieś standardy. No i błąd. Oniemiałem na widok tego, co w wykonaniu Dykiel na ulicy Płatniczej zobaczyłem - mieszanina furii, prostactwa, kulturowego zdziczenia. Miałem tylko jedno skojarzenie widząc to wszystko - gdyby dać jej stosowny kostium to idealnie pasowałaby na taką grubo ciosaną żołnierkę w filmie „Rzeczpospolita babska”, a nawet poniżej tego poziomu. Dykiel zohydziła mi to fajne miejsce, jakim była „Chata Krystyny Sienkiewicz” i fajna knajpka w podziemiu, gdzie były fajne i dobre potrawy.
      www.plotek.pl/plotek/7,154063,27771595,bozena-dykiel-zwolniona-z-tvn-stacja-postawila-sprawe-jasno.html#do_w=48&do_v=60&do_st=RS&do_sid=417&do_a=417&e=PSzPopImg1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka