Dodaj do ulubionych

Rzeczpospolita babska

06.11.21, 03:04
Każda z nich miała swoją osobowość. Dziś każda ma tego samego chirurga twarzy, gwarantującego zero mimika co pomaga w aktorstwie współczesnym.

Nie ufam ludziom krytykujacym polskie kino z lat 60 tych 70 tych. Dziwnym trafem kochają z lat wcześniejszych powojennych.

A ja mam w dupie KRYTYCZNA SZKOLE POLSKA i KRYTYCZNY MORALNY NIEPOKÓJ. Ustawki kilku wywiadów przeciwko Polsce.

Lubie filmy dobrych Polkach i dobrych Polakach.
Obserwuj wątek
            • dotera Re: Rzeczpospolita babska 07.11.21, 08:51
              Powiedziałbym raczej ze Starakowa ma więcej pieniędzy, lepszego chirurga i lepszy gust. Bo ta druga zyje jakąś fantazją o sobie i nie widzi ze przekroczyła granice kiczu. Np. ona wygląda ciągle na niedoczesaną , bo robi sobie kosmyki jak na rysynkach barbie pewnie na jakies lakiery, a wygląda coraz bardziej jakby się nie czesała. Do tego okropny kolor włosów. Mi się ona zawsze kojarzyla z trupią panienką która wyszła z grobu.
              • olga_w_ogrodzie Re: Rzeczpospolita babska 07.11.21, 22:56
                właśnie tak to widzę, jeśli chodzi o wygląd, jak opisujesz.
                do tego Ogórkowa osobowościowo jest tragiczna.
                nie zapomnę jednego z nagrań reportera, które opisywałam dla tv obywatelskiej - z protestu pod TVP.
                te protesty #TVPłże są tam systematycznie prowadzone.
                wtedy uczestnicy stanęli na drodze, którą opuszczająca TVPiS Ogórkowa chciała wyjechać.
                dokładnie wszystko było sfilmowane - jak w swoim autku siedzi, jest luzacka, uśmiecha się, dzwoni, komuś coś opowiada - zero przejawów zdenerwowania. zresztą nie było czym, bo nikt nie atakował jej i autka. za moment spokojnie odjechała, a potem rozpętała histerię - kłamała, że się bała, że łzy w oczach, że była zagrożona...
    • dotera Re: Rzeczpospolita babska 06.11.21, 15:20
      Aha dodam ze nie tyle szkołę polską mam w dupie jako całość, bo bardzo dobre filmy, tyle te wątki podważania polskiej walki zbrojnej itd.

Dopiero pozniej zrozumiałem ze ta cała tradycja krytyczna kajania się i masochizmu Polaków to po prostu działania piątej kolumny. Dopiero pozniej zrozumiałem dlaczego pewne filmy powstały i jakie to było ogłupianie narodu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka