Dodaj do ulubionych

O koniecznościach historycznych

08.11.21, 17:25
Najpierw ci sami uczyli ze komunizm jest historyczną koniecznością.

Dziś uczą ze otwarcie granic jest historyczną koniecznością.

Mimo ze okazuje się ze jest dokładnie odwrotnie. Im bardziej postepujący globalizm tym więcej patologii demograficznych ekonomicznych klimatycznych, tym mniej te instytucje globalne mające rzekomo rozwiązywać problemy są do tego zdolne.

Cały czas nas czarują tymi koniecznościami tylko po to zeby przepchnąć swoje patologiczne decyzje niszczące społeczeństwa.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O koniecznościach historycznych 08.11.21, 17:32
   Problemy najlepiej rozwiązuje się lokalnie.

   Bo w ten sposób Szwecja umie utylizować niemal 100 procnt swoich śmieci. A tak niektóre państwa bogate wywożą śmieci do Afryki w ramach globalnego handlu.

   Bo w ten sposob panstwo narodowe ustala liczbe lekarzy ktorych musi wykształcić zeby służba zdrowia działała, a globalizm powoduje ze lekarze wykształceni przez polski budżet jadą pracować do Niemiec Szwecji.

   Itd itd itd.

   Globalizm nie rozwiązuje problemy tylko je powoduje. Wszedzie gdzie sa dwa narody na jednej ziemi dochodzi w koncu do wojny
  • olga_w_ogrodzie Re: O koniecznościach historycznych 08.11.21, 17:33
   to Ci się powinno spodobać.

   Marian Waldemar Kuczyński:
   16 min ·
   Jestem wobec tego co obecnie dzieje się na polsko-białoruskiej granicy całkowicie po stronie polskich żołnierzy, policjantów i straży granicznej broniących dostępu do niej, choć wiem, jaka władza ich dziś tam posyła i mój stosunek do tej władzy w niczym się nie zmienił. Nie wolno dopuścić do wyrwania gwałtem drzwi wejściowych do naszego domu.
   Można być bardzo ostro przeciw władzy, można jej nienawidzić, jak ja, za to co robi z krajem od 6 lat, ale słowa wsparcia nie powiedzieć wobec żołnierzy, policjantów i straży granicznej stających dziś przeciw tej napaści to doprawdy nieładnie szanowna opozycjo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka