Dodaj do ulubionych

Mądrości Pani Ochojskiej

08.11.21, 19:46
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27782239,kryzys-na-granicy-ochojska-gdyby-kazda-parafia-przyjela-jedna.html#s=BoxMMt2

w sierpniu mówiono ze to tylko 30 osób

dziś ze to tylko jedna rodzina na jedną z 50tysięcy parafii.

jutro powiedzą ze to tylko milion, który nijak nie może zagrozić 38 mln narodowi.

Pojutrze ze jestesmy krajem dwóch narodów

Za tydzień ze powinnismy przeprosić za dominację i ustąpić w imię ideału równości.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Mądrości Pani Ochojskiej 08.11.21, 19:51
   Na przykładzie USA widzimy czym się to kończy.

   Pierwszych białych przyjmowali mili indianie . Indyka dostali . Zostało po Indianach jedynie święto dziękczynienia.

   Pozniej Biali budowali USA. Ale przyjechały inne grupy. Rozmiękczano białych tak długo, aż mamy dziś rząd bez ani jednego białego protestanta, a biali całują czarnych w stopy w ramach przeprosin.
   • dotera Re: Mądrości Pani Ochojskiej 08.11.21, 19:56
    Dzisiaj przyjmujesz tych ludzi, jutro wydajesz wyrok na swoich potomków. Bo oni wygrają. Ich kultura co prawda zrobi tu burdel ale demograficznie wygra. A Polska jest takim krajem który ma najwięcej ludzi z resentymentami do siebie wokół swoich granic. Będzie wielu tu do rozegrania nas. Prawda jest taka ze tylko tej nienawidzonej Rosji Polska nie przeszkadza. Reszta ma do nas swoje ale. Połączą się i będzie koniec tego kraju.

    Polska miała najwiecej wojen na swoim terytorium , tu zawsze mogą nas atakować w kilku na raz. I dziś jeśli nie militarnie zrobią to demograficznie analogicznie.
  • dotera Re: Mądrości Pani Ochojskiej 08.11.21, 20:04
   Ochojska. To twoje dobroduszkostwo powoduje zło.

   Bo to świat wedle którego zawsze ktoś czemuś jest coś winien, ktoś komuś ma pomóc, ale nikt nie chce wziaść odpowiedzialności.

   Gdyby nie dobroduszkostwo kolorowych rewolucji nie było by zabitych setek tysięcy w Syrii i Iraku, nie byłoby uchodźców terroryzmu.

   Gdyby nie dobroduszkostwo ze należy pomóc tym panom w wieku poborowym, po prostu musieliby wziąć odpowiedzialność za swoją ziemię. I nie byłaby ona we władaniu garstek bandytów. Bo wszyscy uciekają.

   Gdyby nie dobroduszkostwo w pomaganiu im w Europie, nie byłoby ich resentymentów ze nie są z takim prestiżem społecznym jak bogaci europejczycy.

   Itd ITD.

   Bo negowana jest podstawowa kwestia. Kazdy odpowiada za swoje zycie. I dopiero wtedy gdy kazdy odpowiada okazuje się ze tacy ludzie tez są skłonni pomoc innym nie w przezyciu za nich zycia tylko w podzwignieciu przez nich odpowiedzialnosci.
    • dotera Re: Mądrości Pani Ochojskiej 08.11.21, 20:13
     Ludzie dziś są właśnie słabi z tego powodu. Empatia została fetyszyzowana, honor zabity, bo ważniejsza jest kultura samoakceptacji w duchu leżenia na kozetce. I tacy ludzie są nieszczęśliwi . Bo nie dostaną nic oprocz oszustwa. Nie beda umieli zdobyć nic bo są słabi.
     • dotera Re: Mądrości Pani Ochojskiej 08.11.21, 20:24
      I w zasadzie w tym nie ma żywej empatii. Bo więcej zbudowanego na niej poczucia winy. Ludzie dziś są sparalizowani szantażami moralnymi.

      Sadhguru powiedział : czy kwiatek jest ładny bo chce nm zrobić przyjemność czy po prostu bo sobie ładny rośnie.

      My najwięcej zrobimy dobra ludziom jeśli wezmiemy sami odpowiedzialność za swoje zycie za swoje potrzeby, nie będąc totalnie nic innym winni, nie chcąc ich iszczesliwiac. Jesli zrobimy się na atrakcyjne ciastka druga płeć będzie zadowolona bardziej niż pomylimy chęc przypodobania się z zależnością obciążającą. Wtedy mamy wiecej energii , a tacy ludzie są lubiani. CHcemy znac takich ludzi.
      Ideałem człowieczeństwa nie jest pokorny przestraszony służący swojego pana. Nawet jeśli to drugi bliźni .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka