Dodaj do ulubionych

Rzecznik Rosji o Polsce w Iraku

09.11.21, 09:19
Ze zaatakowalismy Irak i mamy wziąść uchodźców.

Owszem ta wojna jest matką wielu postaci zła późniejszego. Była pierwsza w ramach planu trockistowskiego pozniejszych kolorowych rewolucji. I dziwnym trafem najwięcej moralizuja z uchodzvami właśnie ci którzy jej chcieli czyli Gw. Bo to element planu trockistowskiego. Jedne kraje rozwalic na drugie nawiexc ludzi. Poparlismy Majdan przyjęliśmy Ukraińców. Poparlismy zamieszki na Białorusi przyjęliśmy Białorusinów. Oni to robią wykalkulowanie. Gazeta pisze o przyjeżdżających z ekstaza.

Ale z drugiej strony, byliśmy tylko w strefie Szyickiej z funkcją stabilizujaca. Sami tego chcieli obalenia. Kudowie na północy całkowicie podobnie. Przepraszam ale ile będziecie zwalac winę za wojnę raz chcąc a później nie chcąc wziąć odpowiedzialności za swoje terytorium?

A poza tym imperium osmanskie ciągle nas na jeździło a nie my je. Wiec wypierdalac.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Rzecznik Rosji o Polsce w Iraku 09.11.21, 09:34
   Na granicy stoją Kurdowie. No wy się chłopcy zdecydujecie s końcu czy chcecie swojego terytorium czy jak w dupe dostaniecie to lament i szukanievwinnego ze obalono Husajna.

   To tak jakby Polska krzyczała żeby carat wrócił bo przez obalenie cara mamy wojnę bolszewicka. Polacy nie krzyczeli tylko poszli walczyć.
   • dotera Re: Rzecznik Rosji o Polsce w Iraku 09.11.21, 09:41
    I może to to jest właśnie sens różnicy. Dlaczego imigracja jest do Europy a nie z Europy.

    Bo w europie ludzie chcieli walczyć za swoją ziemię w najokrutniejszych wojnach a nie spierdalac. Gdzie chłopcy wasze legiony gdzie błękitna armia Hallera? Wasze bojówki to tylko obcinanie lbow niewiernych którzy was przyjęli i walki na granicach żeby się dostać do niemiec.
  • dotera Re: Rzecznik Rosji o Polsce w Iraku 09.11.21, 09:48
   Kiedyś prezydent Francji powiedział Polsce chcące Iraku. Straciliscie dobra okazję żeby siedzieć cicho.

   Kurwa. Jesteśmy krajem biednym ledwo którym wszedł na drogę rynku.z mnóstwem problemów wewnętrznych. A my cały czas polityka mocarstw owa. Popieranie każdego obalanie władzy przy naszych granicach. Popieranie każdej wojny usa. Miedzymorze. A jednocześnie polska armia rozbrojona dosłownie. Nie ma amunicji w jednostkach. Mamy w milczeniu się zbroi, budować siłę. A nie stroszyc piórka.

   A czemu stroszymy? Bo przejęli nas trockisci. Kontrolują zarówno prawicę jak i druga stronę w Polsce.
   • dotera Re: Rzecznik Rosji o Polsce w Iraku 09.11.21, 09:55
    I dlatego mówię. I może to dobrze ze Putin i Lukaszenko dają nam dziś po łapach. Bo moze nas to uratuje przed wojną na naszym terenie do której doprowadza trockisci. Bo moze wreszcie otrzezwiejemy. I przestaniemy słuchać trockistow tylko budować swoją sile od środka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka