Dodaj do ulubionych

Kim są aktywiści?

09.11.21, 11:23
Niektorzy twierdzą ze to uzyteczni idioci.

Tacy być może są gdzieś zawsze na samym końcu łańcucha pokarmowego i noszą aktywistom gumiaki gdy ci jadą na protesty w lesie.

To są opłacani przez fundacje zawodowi rewolucjoniści. Podano kiedyś zarobki panienek z Pussy Riot. Ten ktorego pojmał Łukaszenko podawał mnostwo ciekawych informacji na temat finansowania tych opozycjonistów z zachodu. Które całkowicie zostały pominięte przez polskie media. Anulowano te fragmenty a w zasadzie większość jego zeznań. Po krajach byłego ZSRR jezdzi obwoźny cyrk tych zawodowych rewolucjonistów i organizuje protesty.

U nas jest to samo. Ciekawe ze tylko jedna grupa ma aktywistów. Inni po prostu uwazaja się za polityków, za publicystów. A tylko wokół trockistów są aktywiści. Bo oni kochają wkładać swoje pazury w młodzież oraz pop kulturę.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kim są aktywiści? 09.11.21, 11:36
      Trockista zawsze wysyła aktywistę tam gdzie jest konflikt zeby poprzeć grupę która jest w konflikcie z jego wrogiem. I to są grupy dowolne. Oni już stawiali i na klasę robotniczą i na lud chrześcijański i na imigrantów na każdego to nie ma znaczenia. Znaczenie ma cel trockisty. Rozwalenie państw narodowych i zarządzanie globalnie masą bez właściwości
    • dotera Re: Kim są aktywiści? 09.11.21, 11:43
      Przestrzegam młodzież ze jeśli aktywista przyjdzie po nią obiecując jak zawsze ludziom zagubionym intratną posadę asystenta aktywisty zeby przypomniała sobie wiersz Władysława Bełzy Polak mały. Bo inaczej zapłaci przyszłością i gorzko zaszlocha.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka