Dodaj do ulubionych

Polski Kościół interesują dwie rzeczy

13.11.21, 00:29
Seks i Zydzi. Odpowiedzi expresem

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-12/kosciol-reaguje-na-antysemicki-incydent-w-kaliszu-takie-zachowania-godza-w-godnosc-blizniego/
W reszcie nie mają nic do powiedzenia. Heh. Widzę że Kalisz podpalił najważniejsze dupska w Polsce.

Miała rosja upaść. Mial Afganistan upasc. I miała władza zdrajców trwać wiecznie. A tu niespodzianka. Prawda zawsze wybije
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 08:23
    Może jeszcze wytlumacze te słowa. Nie chodzi mi o to ze towarzystwo z Kalisza przejmie władze. Ale o to ze wywietrzaly narrację obecnych elit w Europie. I nadchodzi przetasowanie sił w geopolityce. Może jeszcze być zdziwko co za rok będzie poprawnością polityczna. Może się odwracać o 180 stopni.
  • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 01:16
   Obejrzałem ten marsz. Jeśli chodzi o dzwon Zygmunta i powolny marsz....szczeka mi opadła. Genialne. Przypomniałem sobie kwestie szybkości chodzenia Niemców i Polaków.

   Jeśli zaś chodzi o prokuraturę. ..równie nieźle. Nigdzie nie padły słowa które są przypisywane. Czy atmosfera była? Była. Ale cy poszczególne zdania były? Tu juz trudniej prokuraturze coś wskazać będzie. Zwłaszcza jeśli same odczytane statusy są prawda. Która nie są ale skoro mają być?
   • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 06:46
    Akurat były słowa nienawiści ale .........w stronę homoseksualistów. Czy oświadczenie coś napomnknelo?

    Śmierć wrogom ojczyzny było w kontekście tego ze jeden naród miał przywileje a miejscowy nie miał. Kto za to odpowiedzialny ten zapewne wie o kim mowa. Bo mogło być o przekupnych władca ch polskiego pochodzenia
    • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 06:52
     Natomiast bardzo interesujące są reakcje po tym marszu. Bo pokazują jak silna władza jest pewnych środowisk w Polsce.

     Marsz w wawie? No taki polski folklor dla złych chłopców. Marsz w Kaliszu? Spokojny , bez awantur? Granat w szambie. Bo moze przyjdzie debatować nad tymi status ami.
  • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 07:14
   Jak Nergal palił Biblię to ponoć jakaś książkę sobie prywatna podpalił.

   Tu spalone jakieś kopie tekstów rzekomych ze średniowiecza , przywołał strach jakbyśmy żyli w mrok ach średniowiecza. Boże boze statusy splonely. Co to będzie co to będzie. Módlmy się o pokoj bo Bóg za karę zesle pomóc.

   Czy byli tu bici Żydzi? Bo nikt się nie przejął jak w centrum stolicy bito tatuskow kibicow Rosji.
   • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 07:38
    Co zrobił Jablonowski? Anulowal średniowiecze . Anulowal fakt przywilejów stanowych. I specyficznych narodu który jest gosciem na ziemi. Czyli zrobił coś liberalnego. Ale ale. Przecież narracja liberalna jest ze żydzi i mieszczanstwo nie miało praw feudalow. Ale co z 90 procentami tych którzy byli najniżej? Raptem się stali feudalami w historii? Którzy uciskali?
    • dotera Re: Polski Kościół interesują dwie rzeczy 13.11.21, 07:44
     Biskupi i mozni wytlumacza nam co jest a co nie jest patriotyzmem. Choć ponoć jest demokracja. I każdy sam decyduje czy chce być patriota koncesjonowanym czy w skórze wilka z dzida. I dziwnym trafem patriotyzm obecnych elit jest o tym by Polacy oddali życie. Tak pięknie oddawala polska młodzież życie w Powstaniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka