Dodaj do ulubionych

O akademii głupich kroków

13.11.21, 09:33
"w tym rzecz, że Polsce nic nie trzeba robić
poza posunięciami w stylu akademii głupich kroków.
wystarczy poszczuć polskie prawactwo na obcego."


Był taki film "Big Short". O kryzysie finansowym 2008. I był dokładnie ten sam tekst na końcu.

Ale czy było o tym ze ten film był hipokryzją niemiłosierną? Jeden z bohaterów, który pełnił tam funkcję kogoś kto oprowadza nas po świecie moralizował non stop nad niemoralnością rynków kapitałowych.....i zarabiał na tym pieniądze rozdarty , cierpiąc za miliony....miliony dolarów heh. I ci sami ludzie w rzeczywistości ktorzy robili za wielkich proroków byli prorokami tylko dlatego bo w ich interesie było zeby wreszcie przeciagająca się bańka spekulacyjna pękła bo nie starczy im kasy na grę na ktorej wiedzą ze wygrają jeśli się zakończy a mogą przegrać jeśli zakończy sie zbyt pozno.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O akademii głupich kroków 13.11.21, 09:35
   I dziś właśnie mamy sytuację gdy wielki kapitał moralizuje nad złym kapitalizmem.....i wywozi przemysł do azji zdradzając narody. Ale za to moralizuje zeby przyjąć imigrantów bo to nieładnie uznać ich za kozły ofiarne. Podczas gdy wszystko jest jedną operacją podmiany narodów. Jeden okraść i wymrze, drugi przywieźć i władza władców kapitału będzie absolutna nad masą karaibską.
   • dotera Re: O akademii głupich kroków 13.11.21, 10:31
    Janukowicz podpisał porozumienie. BYł tam nasz minister spraw zagranicznych Sikorski. Miały być normalne wybory za pół roku. ALe wybory mają zadowolić trockistów? Trockiści chcą permanentnej rewolucji zeby złamać narody. Ukrainę złamano ostatecznie, żeby pogrążona w wojnie domowej już nie miała żadnego ruchu. Tylko się podporządkować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka