Dodaj do ulubionych

Biały przywilej źle, Kaliski przywilej dobrze

13.11.21, 11:51
mówiąc ich językiem : czego nie rozumiecie?
Obserwuj wątek
       • dotera Re: Biały przywilej źle, Kaliski przywilej dobrze 13.11.21, 12:24
        Po wymieszaniu narodów , przy jednoczesnym starannym doborze własnych cech genetycznych potomstwa, okaże się ze najjaśniejszą skórę ma kto? czego nie rozumiecie?

        Lew Trocki z Wikipedii

        "Niektóre wzmianki o przyszłym doskonaleniu natury ludzkiej w pismach Trockiego są wyrazem poglądów dziś określanych mianem transhumanizmu. Jak pisał w książce Literatura i rewolucja: „Rodzaj ludzki nie po to przestał padać na kolana przed Bogiem, królami i kapitałem, by później pokornie podporządkować się mrocznym prawom dziedziczności i ślepej selekcji seksualnej"

        czego nie rozumiecie?

        przecież to postmodernizm. płynne gendery, tożsamości. ale na koniec tej destabilizującej zabawy już będzie całkiem tożsamościowo jak w średniowieczu. Z nową szlachtą.
        • dotera Re: Biały przywilej źle, Kaliski przywilej dobrze 13.11.21, 13:00
         Prosze spojrzeć na seriale amerykańskie

         Jeśli jest bezdomny przegrany to już aktora chyba szukają w północnych lasach skandynawii. Reszta dumnych policjantów ras wszelakich. Biali są przedstawiani w najlepszym razie jako głupawe nerdy.

         Jeśli jest teledysk muzyczny w co drugim biała kobieta i czarny mezczyzna.
         • dotera Re: Biały przywilej źle, Kaliski przywilej dobrze 13.11.21, 14:33
          W wspolczesnym swiecie w ktorym ogłoszono nam z ambony smierc wszelkich ideologii najlepsze jest to ze zwycieza cały czas trockizm. Wszyscy przysypiają, a trockizm cały czas on and on.

          I zawsze głownym frontem trockistów było zniszczenie Rosji. DLatego Rosja dzisiaj pozytywnie odwołuje się do Stalina. Sam Trocki pisał o nim jako kontrewolucjoniście.

          Teraz pytanie brzmi czy Polacy mają świadomość ze mają ideologię obecnie wtłoczoną bo trockiści tak chcą? Oni się nazwali teraz neokonserwatystami ,ale to są czyste działania trockistów . Przebieranki. Wchodzenie do cudzych partii zeby realizowały ich cele.

          I obecnie wszystko jest na najlepszej drodze zeby wszyscy słowianie się wybili nawzajem w imię świętego Lwa Trockiego
  • dotera Re: Biały przywilej źle, Kaliski przywilej dobrze 14.11.21, 00:04
   Po ziemi chodzi pewna rasa, która dokonała fetyszyzu jednego atrybutu.

   Nie związała się z ziemią. Nie ma wśród niej rolników ni górników, Nie umiała walczyć. Jrfnego rycerza wdrod niej nie bylo.Nie miała władzy absolutnej krolow musząc się wiecznie podporządkować. Miała tylko jeden wymasterowaly do skrajności dar, dar pośrednictwa i wymiany. Dar zmiennej tożsamości.

   I ta rasa uznała ze ten dar to wolność dla ludzkości. A ludzkość ma inne zdanie na temat wolności,

   Wiec wycwiczyla się w przewrotnosci intelektu,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka