Dodaj do ulubionych

Zolnierskie slowa do prasy

22.11.21, 00:59
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27830056,nowe-fragmenty-nagrania-z-zatrzymania-fotoreporterow-sie-k-a.html#s=BoxOpImg1
A skąd zdziwienie dziennikarzy ze nie mogą fotografować obiektów wojskowych? Nie wiem czy teraz ale jeszcze jakiś czas temu były tabliczki na byle koszarach o zakazie fotografowania.

I szczerze mówiąc nijak mi nie szkoda dziennikarzy. To tak jak z hakerami. Mniej więcej w tym samym czasie był romantyczny mit obu zawodów. Jako walczacych z systemem. I tak jak jest to bzdura z hakerem bo do takiej roboty trzeba olbrzymich grup i nie robi tego jakiś nerd na laptopie analogicznie jest z prasa. To budowniczy totalitarnego systemu wielkiego brata.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 01:15
   Dziś mamy otwarty sojusz skrajnej lewicy i wielkiego kapitału. I łączy ich nomen omen kabel hakera i dziennikarza. W imię dobra ludu kultura anulowania. Był taki film Sieć z 1976 roku. Dla mnie sedno współczesności. Ogólnie zresztą mam poczucie ze w polowie lat 70tych zaczął się współczesny świat. Film był ilustracja ideologii współczesnych. Lewicy nacjonalizmu neoliberalizmu.a przede wszystkim mediów. I na końcu była scena gdy terroryści lewicowi zabijają głównego bohatera. Nie pamiętam już ale właśnie w imie panów kapitału.

   Mam dość tzw kultury krytyki i doniosłe roli mediów. Zwykła propaganda władzy przeciwko ludziom.
  • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 01:52
   Przeklinajaca Lampertowa cudownie. Mobing agresywny w samym centrum gw elit czyli szkołach aktorskich. Przemysł filmowy kręcąc cały czas agresję i chamstwo. Wulgarne reality show. Agresja w komentarzach i prostactwo. Ale nie daj Boże żołnierz zachowując się agresywnie w sytuacji stresowej. Lecą w nich kamienie jest agresja innego państwa i jest obrazany przez media. I jeszcze jedno. Po to są zolnierskie slowa żeby działały. Bo w naszej "kulturze" grzeczność jest uważana za słabość. Gdyby podszedł grzecznie zaraz by była dyskusja mająca na celu kozacżeni.
   • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 01:58
    I jeszcze jedno. Jakoś jak kręcicie te swoje bzdurne filmy o reporterach to pokazuje cie twardzieli przedzierajacych się przez brutalny świat. I oni kręcą o świecie. A nie o tym ze ktoś na nich podniósł głos w czasie pracy. Snołfleiking jest dobry przy dawaniu mamie laurki a nie bawieniu się w reportera
  • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 07:38
   Media są źródłem zła współczesności. Komentarze pod gw kilkanaście lat temu pisali jakby całkowicie inni ludzie. Dziś to jest bydło. Sprowadzone do tej roli przez swoich kapłanów medialnych . A może inni całkiem ludzie?
   • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 07:51
    weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,27824179,wie-pani-co-mowi-nasze-przyslowie-kurdowie-nie-maja-przyjaciol.html

    Forumowicze oburzeni donosami. Pisza kapus szmalcownik. A czym to się różni od prasy ? Sami celnie to zrownaliscie. Sygnalisci. Czyli istota gw aktywizmu.
  • dotera Re: Zolnierskie slowa do prasy 22.11.21, 10:20
   Lewica zawsze opowiada ze chce walczyć z silniejszym w imię słabszych.

   A ja zrozumiałem kilka rzeczy na temat tej walki

   1. Za ta walka stoją silni którzy chcą naszczuc na swoje przeszkody.

   2.bardziej należy się bać gniewu słabych opartego na resentymencie którzy dostaną cel zemsty.

   3. Ma to na celu to by slabi nie stali się silni i zamknęli się w swoim Resentyment ie

   4. Świat tak zbudowany będzie na szantazach emocjonalnych podtrzymywany bierna agreeywnoscia mediów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka